منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با قدم گذاشتن قیمت در یک کانال موازی صعودی، AVAX صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با قدم گذاشتن قیمت در یک کانال موازی صعودی، AVAX صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن برای امروز نشان می‌دهد که گاوها کنترل بازار را به دست می‌آورند زیرا قیمت‌ها وارد کانال موازی صعودی می‌شوند. همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود، قیمت AVAX در 24 ساعت گذشته 4.75 درصد افزایش یافته است.

بازار در حال حاضر پس از رسیدن به بالاترین قیمت 16.02 دلار و پایین ترین سطح 14.90 دلار در حال حاضر با 16.04 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته 927,999,100.43 دلار و ارزش کل بازار 4.5 میلیارد دلار است. AVAX در حال حاضر با سهم بازار 0.50 درصد بر بازار مسلط است. با بهبود قیمت ها از رکود عمومی بازار، احساسات کلی بازار کمی گرم می شود.

تحلیل قیمت بهمن در نمودار ساعت قیمت 4 ساعته: کانال موازی صعودی

قیمت های آواکس در حال حاضر بالای خط وسط کانال موازی صعودی معامله می شوند. MACD حرکت صعودی فزاینده ای را نشان می دهد و RSI کمی بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد گاوها تا حدودی بر بازار کنترل دارند. اگر خریداران بتوانند قیمت‌ها را به سمت خارج شدن از مرز بالای کانال فشار دهند، می‌توان انتظار داشت قیمت‌های AVAX به سطح 18.0 دلار برسد.

تصویر 253
نشانگرهای فنی نمودار 4 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

از جنبه نزولی، اگر فشار فروش افزایش یابد و قیمت ها به زیر سطح حمایت 15.0 دلار کاهش یابد، می توان انتظار داشت که قیمت های AVAX سطح حمایت 13.50 دلار را مجددا آزمایش کنند. به عنوان مثال، خطوط میانگین متحرک یک شکست احتمالی به سمت بالا را نشان می دهند زیرا خطوط SMA 20 روزه و 50 روزه (نارنجی و آبی) به سمت بالا رفته اند. خط SMA 100 روزه (مشکی) به آرامی از این روند پیروی می کند که به پتانسیل حرکت صعودی قیمت ها اعتبار می بخشد.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: حرکت صعودی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت های AVAX در 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی را ثبت کرده و وارد سطح 16.0 دلار شده اند. بازار در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت 15.0 دلاری تثبیت می شود زیرا گاوها تلاش می کنند قیمت ها را بالاتر ببرند.

انتظار می رود که بازار به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا خریداران به دنبال خروج از مرز بالایی کانال موازی صعودی هستند. از جنبه نزولی، اگر فشار فروش افزایش یابد، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌های AVAX سطح حمایت 15.0 دلاری را دوباره آزمایش کنند.

شاخص های فنی نمودار روزانه از 26 نشانه فنی، 13 نشانگر سیگنال صعودی، 9 نشانگر خنثی و 4 نشانگر نزولی را نشان می دهد. شاخص‌ترین شاخص‌های صعودی، میانگین‌های متحرک هستند که یک شکست احتمالی را به سمت بالا نشان می‌دهند، زیرا خطوط EMA به سمت بالا رفته‌اند.

تصویر 254
نشانگرهای فنی نمودار 24 ساعته AVAX/USD توسط Tradingview

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز سیگنال خرید می دهد زیرا خط MACD (آبی) از بالای خط سیگنال (قرمز) عبور کرده است. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر نیز روند صعودی دارد که نشان دهنده روند صعودی بازار است. در حالی که احساسات کلی بازار صعودی است، نمی‌توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که برخی از شاخص‌های نزولی نیز وجود دارد. شاخص های فنی نزولی قابل توجه عبارتند از شاخص قدرت نسبی (RSI) و نوسانگر عالی. RSI در حال حاضر با 61.71 معامله می شود که در منطقه اشباع خرید قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها وارد کانال موازی صعودی می شوند. بازار در مرحله اصلاح است زیرا گاوها تلاش می کنند قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، بازار در یک مقطع بحرانی قرار دارد زیرا گاوها تلاش می کنند از مرز بالایی کانال موازی صعودی خارج شوند. اگر قیمت‌ها به زیر کانال موازی صعودی کاهش یابد، Bears سطح حمایت 15.0 دلاری را دوباره آزمایش می‌کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.