منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با قدم گذاشتن قیمت در کانال موازی صعودی، AVAX صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با قدم گذاشتن قیمت در کانال موازی صعودی، AVAX صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای امروز نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را به دست می آورند زیرا قیمت ها وارد کانال موازی صعودی می شوند. این بازار در حال حاضر پس از رسیدن به بالاترین قیمت 125.28 دلار و پایین ترین سطح 23.67 دلار با قیمت 24.74 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته 796,652,054 دلار و ارزش کل بازار 7.03 میلیارد دلار است. AVAX در حال حاضر با سهم بازار 1.25 درصد بر بازار مسلط است. با بهبود قیمت ها از رکود عمومی بازار، احساسات کلی بازار در حال افزایش است.

تحلیل قیمت بهمن در نمودار ساعت قیمت 4 ساعته: کانال موازی صعودی

تحلیل قیمت چهار ساعته بهمن بالاتر از خط وسط کانال موازی صعودی معامله می شود. در ساعت، اگر خریداران بتوانند قیمت‌ها را به سمت خارج شدن از مرز بالای کانال فشار دهند، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌های AVAX به سطح مقاومت ۲۷ دلاری برسد. از جنبه نزولی، اگر قیمت‌ها نتوانند بالاتر از مرز پایین کانال صعودی باقی بمانند، ممکن است شاهد افت قیمتی باشیم که می‌تواند منجر به آزمایش مجدد قیمت‌های AVAX سطح حمایت 20 دلاری شود.

تصویر 307
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

خطوط میانگین متحرک با عبور SMA 20 روزه (24.02 دلار) از SMA 50 روزه (23.97 دلار) احتمال شکست رو به بالا را نشان می دهند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 64 قرار دارد و نشان دهنده شرایط خرید و فروش بیش از حد در بازار نیست، زیرا بازار وارد فاز یکپارچگی می شود. باند بولینگر بالا 25.56 دلار و باند بولینگر پایین 22.68 دلار قرار گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نمودار قیمت یک روزه: شتاب صعودی ایجاد می شود

تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که قیمت‌های آواکس در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل توجهی را ثبت کرده و وارد سطح ۲۴.۷۴ دلار شده‌اند. بازار در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت 23.67 دلار است زیرا گاوها تلاش می کنند قیمت ها را بالاتر ببرند.

تصویر 306
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

گاوها کنترل بازار را در دست داشتند زیرا میانگین متحرک بالاتر از کندل است. SMA 20 روزه و SMA 50 روزه بالاتر از کندل ها هستند که نشان می دهد بازار دارای حرکت صعودی قوی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 58 قرار دارد و همچنان فضای احتمالی برای صعود بیشتر را نشان می دهد، زیرا بازار به نظر می رسد وارد قلمروی بیش از حد خرید شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها وارد کانال موازی صعودی می شوند. بازار در مرحله اصلاح است زیرا گاوها تلاش می کنند قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، بازار در مقطع حساسی قرار دارد زیرا گاوها تلاش می کنند از مرز بالایی کانال موازی صعودی خارج شوند. اگر قیمت ها به زیر کانال موازی صعودی کاهش یابد، Bears سطح حمایت 23.67 دلار را مجددا آزمایش خواهد کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.