منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ظاهر شدن فشار فروش، قیمت AVAX به 20.38 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ظاهر شدن فشار فروش، قیمت AVAX به 20.38 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نتایج تحلیل قیمت بهمن برای روز منفی است زیرا قیمت همچنان در حال کاهش است. با توجه به فشار فروش که از روز گذشته افزایش قیمت ایجاد شده است، قیمت به 20.38 دلار کاهش یافته است. این واقعیت که خط روند کوتاه مدت به سمت بالا حرکت می کند نشان می دهد که گاوها همچنان در موقعیت قوی تری قرار دارند. از سوی دیگر، قیمت در حال حاضر به طور مداوم در حال کاهش است و کاهش قابل توجهی داشته است.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: فشار بازار مانع از روند صعودی می شود

پس از یک هفته روند صعودی، نمودار تحلیل قیمت یک روزه بهمن اکنون به صورت نزولی پیش می رود. نرخ مبادله AVAX/USD در حال حاضر 20.38 دلار است. سکه در یک ساعت گذشته 0.32 درصد از ارزش خود را از دست داده است، اما به لطف افزایش قیمت دیروز، همچنان افزایش 12.95 درصدی را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. در 24 ساعت گذشته، ارزش بازار 12.98 درصد و حجم معاملات 92 درصد افزایش یافته است.

آواکس 1
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا بوده است، به همین دلیل است که ارزش باند بولینگر بالای 20.79 دلار و ارزش باند بولینگر پایین 12.81 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از AVAX است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل کاهش قیمت در حال کاهش است و در شاخص 71 وجود دارد که همچنان موقعیت خرید بیش از حد است، اما این اندیکاتور به سمت محدوده خنثی حرکت می کند. میانگین متحرک (MA) در مارک 18.24 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

اگرچه شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی صعودی بود، تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشانگرهای نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به سطح 20.38 دلار کاهش یافته است. قیمت در 10 ساعت گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده است، اما در این لحظه، همچنان کاهش را پوشش می دهد. قیمت همچنان به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین متحرک است که 19.38 دلار است. برای این بازه زمانی، نوسانات به دلیل نوسانات شدید قیمت دیروز قابل توجه بوده است.

AVAX 4h
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

باند بالایی بولینگر اکنون در 20.94 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند بولینگر پایین در سطح 16 دلار قرار دارد که نشان دهنده حمایت به صورت ساعتی است. امتیاز RSI نیز رو به کاهش است، اما در موقعیت بالاتر از میانگین شاخص 68، در ناحیه خنثی بالا قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

AVAX در نزدیکی سطح 20.38 دلار در حال اصلاح است و با توجه به تحلیل قیمت بهمن 4 ساعته و 1 روزه، همچنان به دنبال حمایت است زیرا روند نزولی شتاب گرفته است. طی چند ساعت گذشته، روند نزولی ثابتی وجود داشته است. با این حال، پشتیبانی نیز ممکن است به زودی برای جلوگیری از افت قیمت ظاهر شود.