منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با تسلط خرس‌ها، قیمت ارزهای دیجیتال به 15.57 دلار سقوط کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با تسلط خرس‌ها، قیمت ارزهای دیجیتال به 15.57 دلار سقوط کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 263
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

جدیدترین تحلیل قیمت بهمن، روند نزولی را برای ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کند، زیرا در 24 ساعت گذشته دچار کاهش ارزش شده است. با تشدید حرکت فروش با گذشت زمان، موج نزولی قوی‌تر می‌شود. انتظار می‌رود که منحنی نزولی در ساعات آینده افزایش یابد و همچنین قیمت به سطح حمایت نزدیک‌تر می‌شود. ارزش AVAX/USD نمایش داده شده در نمودار قیمت یک روزه 15.57 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: موج نزولی پس از یک بازه زمانی کوتاه گسترش می یابد

تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که در حال حاضر یک روند نزولی بازار را کنترل می کند زیرا کاهش ارزش سکه مشاهده می شود. قیمت در ابتدای هفته بهبود یافت، اما اکنون روند کاهشی بسیار قوی تر شده است. خط روند کوتاه مدت دوباره در جهت نزولی حرکت می کند و ارزش AVAX/USD اکنون در 15.57 دلار است و در زمان نگارش 3.03 درصد کاهش یافته است. قیمت اکنون کمتر از میانگین متحرک (MA) یعنی 15.78 دلار است.

تصویر 262
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

ناحیه بین باندهای بولینگر در حال افزایش است، که نشان می دهد با افزایش نوسانات، روند نزولی بیشتری در راه است. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر به نقطه 16.42 دلار می رسد، در حالی که باند پایینی آنها در حاشیه 15.12 دلار قرار دارد. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی نزولی را نشان می دهد که امتیاز تا 37.05 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: روند نزولی احتمالا ادامه خواهد داشت

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که قیمت پس از یک فرار کوتاه دوباره در حال کاهش است. خرس ها سطوح قیمتی را پایین می آورند و در حال حاضر به سطح 15.57 دلار رسیده اند. به دلیل روند نزولی که در دو روز گذشته دنبال شد، میانگین متحرک همچنان بالاتر از قیمت فعلی، یعنی در 15.88 دلار است. خط روند کوتاه مدت بار دیگر به سمت پایین حرکت می کند که یک سیگنال نزولی اصلی است.

تصویر 261
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

از آنجایی که نوسانات ملایم است، ارزش باند بولینگر بالا در ارزش 16.32 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به سطح 15.41 دلار کاهش یافته است. نمودار RSI نیز حرکت نزولی را نشان می‌دهد، زیرا امتیاز به ارزش کمتر از حد خرید نزدیک شده است زیرا در حال حاضر 52.44 است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در یک خط روند نزولی معامله می شوند و زیان بیشتر در قیمت ها قریب الوقوع است. به نظر می رسد خرس ها در فشار دادن قیمت ها به زیر سطح 15.45 دلار که انتظار می رود به عنوان نزدیک ترین سطح حمایت عمل کند، سرسخت هستند. با این حال، گاوها بیرون آمده اند تا از سطح 16.14 دلار همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می شود، دفاع کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.