منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با تحریک حرکت صعودی، AVAX 19.52 دلار را پس گرفت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با تحریک حرکت صعودی، AVAX 19.52 دلار را پس گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز تجزیه و تحلیل قیمت بهمن یک حرکت افزایشی را از سمت صعودی نشان می دهد. سطوح قیمت ها دامنه صعودی را پوشش داده اند، زیرا حرکت صعودی ثابت شده است که کاملا ثابت است. سطوح قیمت به 20.49 دلار بازگشته است که بالاترین سطح قبلی خود بود و باعث شد که کنترل نزولی در حال حاضر سقوط کند. سطوح حمایت نیز به بالای 19.25 دلار افزایش می‌یابد و در صورت تقویت بیشتر حرکت صعودی، ممکن است به زودی به اوج جدیدی برسد.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: با نزدیک شدن قیمت بهمن به 19.52 دلار، گاوها همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه بهمن نشانه های تشویقی را برای خریداران به نمایش می گذارد و آنها را تشویق می کند تا بر ارزش دارایی افزوده شوند. هفته قبل شاهد یک روند صعودی جزئی در سطوح قیمت بودیم، اما حرکت صعودی فعلی توانسته آن را بالاتر ببرد. قیمت آواکس در زمان نگارش این مقاله به 19.52 دلار رسیده است که طی 24 ساعت گذشته 0.83 درصد ارزش داشته است.

تصویر 91
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 59.69 قرار دارد که نشان می دهد بازار هیچ خریدی بیش از حد ندارد. حرکت به سمت منطقه اشباع فروش در کوتاه مدت بسیار بعید است زیرا خریداران همچنان بر بازار تسلط دارند و کنترل خود را حفظ می کنند. به طور مشابه، سطوح MACD با یک هیستوگرام سبز قوی، افزایش صعودی را نشان می دهند. خط سیگنال بالای خط MACD است که نشان دهنده فرصت خرید برای سرمایه گذاران است. میانگین متحرک نمایی (EMA) در حال حاضر 19.25 دلار است که از گاوهای نر در بازار حمایت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که این ارز دیجیتال با یک اعتصاب صعودی مواجه شده و موفق شده است از سطح 19.52 دلار عبور کند. این حرکت باعث شده است که جفت AVAX/USD سطح مقاومت 20.49 دلاری را هدف قرار دهد که در حال حاضر با آن مواجه است. به نظر می رسد گاوهای نر در نمودار ساعتی در حال استراحت هستند و قیمت ممکن است قبل از تلاش های بیشتر برای شکستن این سطح اندکی کاهش یابد.

تصویر 92
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

در بخش فنی، شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده خرید بیش از حد 60.43 قرار دارد که نشان می دهد ممکن است در کوتاه مدت یک اصلاح جزئی رخ دهد. با این حال، شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) افزایش صعودی را با عبور خط MACD از بالای خط سیگنال نشان می دهد. نشانگر EMA در نمودار 4 ساعته 19.50 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

از تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، مشهود است که گاوها دوباره پیشتاز هستند. این حرکت بسیار زیاد بوده است و با افزایش قیمت شگفت‌انگیز از خرس‌ها عبور کرده و ارزش آن را به 19.52 دلار رسانده است. مقاومت فعلی در 20.49 دلار ممکن است یک چالش باشد، اما با توجه به شاخص های فنی که شرایط بازار صعودی را نشان می دهد، می تواند در آینده نزدیک به طور بالقوه شکسته شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.