منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با بازگرداندن روند نزولی، تابع قیمت به 19.10 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با بازگرداندن روند نزولی، تابع قیمت به 19.10 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت بهمن روند نزولی را در بازار نشان می دهد زیرا ارزش ارز دیجیتال به سمت مرز 19.10 دلار کاهش می یابد. جفت AVAX/USD در حال حاضر با مقاومت در سطح 20.03 دلار مواجه است و برای ادامه حرکت صعودی خود باید از این نقطه عبور کند. با این حال، خرس‌ها احتمالاً کنترل بازار را در دست خواهند گرفت و قیمت را تا سطح حمایت 18.77 دلار پایین می‌آورند. جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 19.10 دلار معامله می شود و 1.48 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار نیز به 2.09 میلیارد دلار کاهش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته 449.98 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: قیمت به 19.10 دلار کاهش می یابد

با تایید یک روند نزولی از تحلیل قیمت یک روزه بهمن، قیمت بار دیگر کاهش می یابد. جفت AVAX/USD پس از اینکه از دیروز به طور پیوسته در حال کاهش بود، در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 19.10 دلار معامله می شود. بازار یک کانال نزولی را دنبال می کند زیرا عمل قیمت بین دو خط روند موازی باقی می ماند. انتظار می رود که قیمت به حرکت نزولی خود ادامه دهد و در صورت ادامه فشار فروش، حتی ممکن است به زیر سطح حمایتی 18.77 دلار نیز برسد.

تصویر 158
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرده است که نشانه نزولی برای بازار است. اندیکاتور RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد که نشان می دهد خرس ها در کنترل بازار هستند. نشانگر MACD نیز با حرکت خط سیگنال به بالای هیستوگرام نزولی شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی مشخص قرار دارد. کاهش حجم همچنین نشان دهنده این است که بازار در حال از دست دادن بخار است و انتظار می رود در کوتاه مدت کاهش یابد. با نگاهی به سمت دیگر تصویر، اگر گاوها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند، ممکن است قیمت را بالا ببرند تا سطح مقاومت 20.03 دلار را دوباره آزمایش کنند.

تصویر 159
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

نشانگر واگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می دهد که خط سیگنال در بالای هیستوگرام حرکت می کند که یک علامت نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر سطح 50 است که نشانه دیگری از نزولی بودن بازار است. میانگین متحرک 50 روزه 20.15 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 21.06 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته بهمن تایید شده است، قیمت یک بار دیگر کاهش می یابد. قیمت امروز به دلیل روند نزولی حاکم بر بازار، حرکت نزولی را دنبال کرده است. خرس‌ها در 24 ساعت گذشته روی صندلی رانندگی بودند، اما گاوها اگر بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند ممکن است بازگردند. سرمایه گذاران باید منتظر بمانند تا بازار شفافیت بیشتری را قبل از انجام هر حرکت دیگری نشان دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.