منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با افزایش حرکت صعودی، قیمت دوباره به 20.16 دلار می‌پیوندد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با افزایش حرکت صعودی، قیمت دوباره به 20.16 دلار می‌پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن تأیید می کند که یک روند صعودی بر نمودارها در 24 ساعت گذشته غالب بوده است. در 24 ساعت گذشته نیز افزایش قیمت مشاهده شده است که برای خریداران بسیار دلگرم کننده است. قیمت تا سطح 20.16 دلار افزایش یافته است، زیرا گاوها با موفقیت خط روند صعودی را حفظ کرده اند.

بازار گسترده‌تر کریپتو نشان‌دهنده احساسات مثبت است زیرا پادشاه بیت‌کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ ۲۱۲۹۵.۱۸ دلار در حال اصلاح است. اتریوم نیز به محدوده 1633.94 دلار بازگشته است. بیشتر سکه های برتر نیز سودهای 24 ساعت گذشته را گزارش می کنند.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: رالی صعودی قیمت را تا 20.16 دلار می برد.

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل بهمن نشان دهنده افزایش قابل توجه قیمت است، زیرا این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 20.16 دلار معامله می شود. به طور کلی، آوالانچ در 24 ساعت گذشته بیش از 6.08 درصد افزایش یافته است و از کاهش شگفت انگیز 3.95 درصدی ارزش قیمت در طول هفت روز گذشته خبر می دهد. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 41.10 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در 150,964,646 دلار قرار دارد که نشان دهنده سطح علاقه معامله گران است. ارزش بازار نیز بهبود 3.45 درصدی را نشان می دهد که در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله به 1,547,311,908 دلار رسیده است.

تصویر 82
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

هیستوگرام MACD نیز به رنگ سبز است که نشان می دهد گاوها در حال حاضر دست بالا را در بازار دارند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در سطح 58.79 قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. باندهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند که نشان دهنده افزایش نوسانات بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نمودار قیمت 4 ساعته: AVAX/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 20.16 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت بهمن نشانه هایی از روند صعودی ثابت را نشان می دهد، زیرا قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافته است. پس از آخرین اصلاح قیمتی که دیروز مشاهده شد، روند به نفع طرف صعودی معکوس شد، زیرا گاوها پیشتر در نمودار قیمت پیشرو بودند. با این وجود، یک روند صعودی در چهار ساعت گذشته مشاهده شده است، زیرا قیمت پس از نوسان به سطح مقاومت 20.49 دلار تا سطح 20.16 دلار حرکت کرده است.

تصویر 83
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل حرکت بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی در نمودار قیمت 4 ساعته در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد بازار در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد. با این حال، از آنجایی که RSI در سطوح شدید نیست، هنوز هم فضایی برای افزایش قیمت ها وجود دارد. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا باندهای بولینگر در بالای شمعدان ها حرکت می کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در روز جاری روند صعودی را دنبال کرده است. قیمت به طور قابل توجهی بهبود یافت و اکنون به مرز 20.16 دلار بالاتر از حد بالای شاخص نوسانات رسیده است، بنابراین ممکن است اصلاح دیگری در کار باشد. با این حال، ما انتظار داریم که آواکس برای امروز به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.