منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با از سرگیری روند صعودی، سطوح قیمت AVAX دوباره به 20.39 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با از سرگیری روند صعودی، سطوح قیمت AVAX دوباره به 20.39 دلار می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD در حال حاضر در بازار صعودی قوی است. قیمت ها در سطح 20.77 دلار با مقداری مقاومت روبرو هستند. شکستن بالاتر از این مقاومت می تواند قیمت ها را سطح 22.00 دلار را آزمایش کند. حمایت بحرانی در سطح 20.07 دلار دیده می شود. شکستن زیر این حمایت می تواند منجر به بازگشت قیمت ها به سطح 20.00 دلار شود. جفت AVAX/USD در حال حاضر پس از افزایش قوی از سطح 20.07 دلار در سطح 20.39 دلار معامله می شود.

تصویر 144
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

قیمت در 24 ساعت گذشته 0.45 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با 20.39 دلار معامله می شود، قیمت امروز در 20.07 دلار باز شد، اما روند صعودی کوتاه مدت بود زیرا قیمت اصلاح شد تا به سطح فعلی برسد. حجم معاملات 24 ساعته 296 میلیون دلار است و ارزش کل بازار آوالانچ اکنون 6.02 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: گاوها پس از یک دوره تجمیع، قیمت های AVAX را بالاتر می برند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که بازار از اوایل امروز در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا از 20.07 دلار به بالاترین حد فعلی در 20.39 دلار صعود کرده است. قیمت های AVAX در چند روز گذشته در محدوده تنگ بین 20.00 تا 22.00 دلار گیر کرده است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار نبرد می کنند. گاوها امروز توانسته‌اند قیمت‌ها را بالاتر ببرند، با این حال، با مقاومتی در سطح 20.77 دلار روبرو هستند که سطح اصلی بعدی مقاومت است.

تصویر 143
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر ثابت است و میانگین متحرک 200 روزه همچنان در حال افزایش است که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است. RSI در حال حاضر روی 34.20 است که نشان می دهد بازار قبل از خرید بیش از حد، فضای بیشتری برای حرکت در بازار دارد. خط MACD (آبی) در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال (قرمز) است که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل AVAX/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: افزایش قیمت به 20.39 دلار پس از گردش مالی صعودی

در نمودار 4 ساعته می بینیم که بازار یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است و در حال حاضر در مرز بالای کانال در حال معامله است. قیمت ها اخیراً از الگوی مثلث متقارن خارج شده اند که یک علامت صعودی است. انتظار می رود که بازار به سطح 20.07 دلار بازگردد، جایی که قبل از ادامه حرکت خود در بالاترین سطح، حمایت خواهد یافت.

تصویر 142
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

RSI در 4 ساعت در حال حاضر روی 64 است که در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد و نشان می دهد که ممکن است بازار در انتظار اصلاح باشد. اندیکاتور خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی است اما در حال از دست دادن حرکت است. میانگین متحرک 50 و میانگین متحرک 200 هر دو همچنان در حال افزایش هستند که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا انتظار می رود قیمت در روزهای آینده افزایش یابد. حفظ این سطوح برای بازار دشوار خواهد بود، با این حال، احساسات کلی بازار صعودی است. تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از سطح حمایت کلیدی 20.07 دلار باقی بمانند، می‌توان انتظار صعود بیشتری را در قیمت‌های AVAX داشت. شاخص های فنی به نفع گاو نر است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در کوتاه مدت امکان پذیر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.