منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ادامه پیشروی گاوها، قیمت AVAX به 17.9 دلار بهبود یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ادامه پیشروی گاوها، قیمت AVAX به 17.9 دلار بهبود یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نتایج صعودی را برای روز نشان می دهد زیرا قیمت برای روز سوم همچنان در حال افزایش است. قیمت تا 17.9 دلار افزایش یافته است و به روند صعودی که از 19 ژوئن 2022 شروع شده است ادامه داده است. حرکت صعودی فعلی کند است، اما گاوها در پیشرفت خود ثبات نشان می دهند، به این معنی که خریداران در موقعیت پیشرو قرار دارند. برخی از شاخص‌های فنی طی سه روز گذشته بهبود یافته‌اند، اما فشار نزولی همچنان بر بازار حاکم است زیرا پیشرفت صعودی به اندازه کافی کافی نیست و احتمال کاهش قیمت در روزهای آینده بسیار زیاد است.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: قیمت AVAX با افزایش 2.28 درصدی به 17.9 دلار می رسد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که کندل ها پس از یک دوره طولانی ضرر در جهت صعودی حرکت می کنند. قیمت AVAX/USD تا 17.9 دلار بهبود یافته است. سکه طی 24 ساعت گذشته 2.28 درصد افزایش یافته و در هفته گذشته به دلیل فعالیت های صعودی، ارزش 10.22 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات با اندکی افزایش 5.37 درصدی و ارزش بازار 3.21 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته که منجر به تسلط بر بازار 0.54 درصد شده است.

آواکس 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا بوده است، به همین دلیل است که ارزش باند بولینگر بالای 27.8 دلار است که نشان دهنده قوی ترین سطح مقاومت است، و ارزش باند بولینگر پایین 12.5 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از AVAX است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل افزایش قیمت بالا می رود و این اندیکاتور در نیمه پایینی منطقه خنثی، شاخص 38 را نشان می دهد. میانگین متحرک (MA) در 16.5 دلار زیر قیمت فعلی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نیز علائم صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت تا رسیدن به سطح 17.9 دلار افزایش یافته است، علیرغم اینکه شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی نزولی بود. طی هشت ساعت گذشته افزایش مستمر قیمت وجود داشته است، اما در حال حاضر قیمت حرکت صعودی را پوشش می دهد. قیمت بسیار بالاتر از مقدار میانگین متحرک، یعنی 16.9 دلار است و اکنون به سمت حد بالایی شاخص نوسانات حرکت می کند. نوسانات برای این دوره زمانی بالا بوده است زیرا قیمت امروز افزایش یافته است.

avax 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

باند بالایی بولینگر اکنون در 18.2 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایینی در سطح 13.4 دلار قرار دارد و اگر روند صعودی ادامه یابد، به زودی قیمت بالاتر از باند بالا خواهد رفت. امتیاز RSI به سمت منطقه اشباع خرید نیز حرکت می کند و با شاخص 62 معامله می شود. منحنی رو به بالا این اندیکاتور به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بهمن یک روزه و چهار ساعته نشان می دهد که قیمت آواکس طی چند ساعت گذشته افزایش یافته و حرکت قیمت در چهار ساعت گذشته نیز صعودی بوده است. قیمت کریپتوکارنسی تا 17.9 دلار بهبود یافته است و در سه روز گذشته روند صعودی ثابتی داشته است. اگر RSI، همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود، به حرکت خود ادامه دهد و وارد منطقه ای شود که بیش از حد خرید شده است، آنگاه می تواند یک تماس فروش ارائه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.