منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ادامه روند نزولی، تابع قیمت در 17.28 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: با ادامه روند نزولی، تابع قیمت در 17.28 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا کاهش بیشتر قیمت مشاهده شده است. قیمت امروز نیز پس از مواجهه با ضرر دیروز به 17.28 دلار کاهش یافت. AVAX/USD با مقاومت 17.37 دلار مواجه است، با این حال، شکستن بالاتر از این سطح می‌تواند باعث شود که AVAX/USD به مرز 18 دلار برسد. از جنبه نزولی، پشتیبانی از AVAX/USD در 16.93 وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند باعث شود که جفت ارز 16:50 دلار را هدف قرار دهد. بازار طی چند ساعت گذشته چرخشی شدیدی را تجربه کرد زیرا خرس‌ها توانستند قیمت را به زیر 17 دلار برسانند.

دارایی دیجیتال در حال حاضر بین سطوح 16 تا 17 دلار محدود شده است و احتمالاً تا چند ساعت آینده نیز به همین شکل باقی خواهد ماند. حجم معاملات 24 ساعته طی چند ساعت گذشته با کاهش جزئی مواجه بوده و در حال حاضر به 212760374 دلار رسیده است. ارزش کل بازار این دارایی در حال حاضر 5,120,585,743 دلار است که کمی بیشتر از بسته شدن قبلی آن است.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: روند نزولی تشدید می شود

تحلیل قیمت بهمن یک روزه روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی طی چند روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 17.28 دلار کاهش یافته است. این جفت ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 0.96 درصد زیان داشته است، اما همچنان در صورت مشاهده در هفته گذشته حداقل سود 2.12 درصدی را گزارش می دهد. شاخص میانگین متحرک (MA) در 17.30 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارد.

تصویر 384
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

مدت‌هاست که نوسانات ملایم بوده و از نظر نوسانی نیز وضعیت به همین منوال است. ارزش باند بولینگر بالا 17.37 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 16.93 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از قیمت ارز دیجیتال است. باندهای بولینگر به طور میانگین 17.28 دلار را حفظ می کنند، درست زیر سطح قیمت فعلی. شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 39.67 در منطقه خنثی وجود دارد که نشان دهنده شرایط نامطلوب برای AVAX است، زیرا منحنی نزولی این اندیکاتور فعالیت فروش در بازار را نشان می دهد که ارزش آن را کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که افت قیمت دیروز به ارزش بازار آواکس بسیار آسیب رسانده است. قیمت فعلی همچنان پایین تر از میانگین متحرک است که ارزش آن در نمودار 4 ساعته در 17.17 دلار وجود دارد. قیمت بار دیگر در حال کاهش است زیرا روند نزولی در چهار ساعت گذشته تقویت شده است. کاهش مداوم سطوح قیمت را می توان در نمودارها مشاهده کرد زیرا قیمت در 2 ساعت گذشته از یک حرکت نزولی پیروی کرده است.

تصویر 382
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

میانگین اندیکاتور باندهای بولینگر به 17.29 دلار کاهش یافته است، در حالی که باند بولینگر بالا 17.36 دلار را نشان می دهد و باند پایینی 16.91 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده محدوده نوسان بالا برای AVAX است. منحنی RSI در شاخص 44.86 به سمت پایین حرکت می کند، زیرا فشار نزولی بسیار زیاد به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

گزارش تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که طی 24 ساعت گذشته حرکت نزولی قیمت مشاهده شده است که ادامه روند نزولی است. قیمت به دلیل روند نزولی ثابتی که در چند روز گذشته دنبال می شود و به نظر می رسد امروز تشدید می شود، تا سطح 17.28 دلار کاهش یافته است. قیمت ممکن است در ساعات آینده کاهش یابد زیرا آخرین کندل در نمودار قیمت چهار ساعته نیز قرمز است و منحنی RSI نیز به شدت رو به پایین است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.