منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: انتظار می رود AVAX به 20.00 دلار سقوط کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: انتظار می رود AVAX به 20.00 دلار سقوط کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت رو به پایین در نمودارهای کوتاه مدت است.
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 22.74 دلار است
  • AVAX با مقاومت در سطح 24.96 دلار روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX نتوانسته است از مرز 25.00 دلار عبور کند زیرا فشار نزولی در ساعات اخیر افزایش یافته است. با این حال، نوسانات همچنان پایین است زیرا هر یک از طرفین گمانه زنی می کنند و باعث کاهش فعالیت معاملاتی می شود.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی متفاوتی را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی شامل THETA و POLY هستند که به ترتیب 10.25 درصد شیب و 5.02 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX در 25.00 دلار رد شد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: انتظار می رود AVAX تا 20.00 دلار کاهش یابد
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، ارتفاع کوچک این اندیکاتور حاکی از یک حرکت نزولی پایین است که در نمودارهای چهار ساعته ناچیز است، زیرا نوسانات همچنان پایین باقی می‌ماند زیرا AVAX در اطراف علامت 24.50 دلار نوسان می‌کند. علاوه بر این، سایه روشن تر این اندیکاتور نشان دهنده یک حرکت نزولی در حال کاهش است که ممکن است در چند ساعت آینده همگرایی صعودی را نشان دهد.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته همچنان پایین است. علاوه بر این، با رکود قیمت در مرز 25.00 دلار، EMA ها به صورت افقی حرکت می کنند و هر دو به سرعت همگرا می شوند تا نشان دهنده فقدان فعالیت از هر دو طرف بازار باشد. با این حال، 12-EMA در ساعات اخیر با شیب بیشتری شروع به کاهش کرده است که نشان دهنده افزایش فشار فروش در ساعات اخیر است.

RSI از 27 مه در منطقه خنثی معامله می شد زیرا نوسانات قیمت برای Avalanche در نمودارهای کوتاه مدت کاهش یافت. در حال حاضر. این اندیکاتور نزدیک به موقعیت متوسط ​​در سطح واحد 50.00 معامله می شود و در 45.59 شناور است. این اندیکاتور در حال حاضر به صورت افقی حرکت می کند و نشان دهنده عدم فشار از هر دو طرف بازار است. با این حال، موقعیت خنثی فضایی را برای فعالیت های تیز در هر جهت باقی می گذارد.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند و به صورت افقی حرکت می کنند زیرا نوسان قیمت در نمودارهای کوتاه مدت کم است. در زمان انتشار، خط میانگین اندیکاتور سطح مقاومت را در 24.96 دلار نشان می دهد، در حالی که خط پایین حمایت از گاوها را در 22.75 دلار ارائه می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال فروش قوی را با 18 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از خرس ها حمایت می کنند، منتشر می کند. از سوی دیگر، هیچ یک از شاخص‌ها از گاوهای نر حمایت نمی‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی کم یا بدون حضور صعودی نشان می‌دهند. در عین حال، هشت اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نیز این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها یک نشانگر که حرکت رو به بالا را نشان می دهد، صادر می کند. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: انتظار می رود AVAX به 20.00 دلار کاهش یابد
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که پس از رد شدن در مرز 28.00 دلار، AVAX دوباره به سطح 24.00 دلار سقوط کرد، جایی که در سه روز گذشته معلق بوده است. در حالی که گاو تلاش کرد تا از مرز 26.00 دلار بالاتر برود، این حرکت شکست خورد زیرا حرکت صعودی برای شکست بسیار پایین بود. اکنون فشار نزولی افزایش یافته است و فعالیت خرید در نمودارهای کوتاه مدت کاهش یافته است که حاکی از شکست نزولی است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که AVAX با تشدید فشار نزولی، یک شکست نزولی را مشاهده کند. علاوه بر این، به دلیل عدم فعالیت خرید، حرکت رو به پایین قوی قابل انتظار است. این پیشنهاد با تحلیل‌های فنی میان‌مدت تقویت می‌شود که افت تا سطح 22.00 دلار را با افت احتمالی تا مرز 20.00 دلار نشان می‌دهد.