منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ارزش AVAX/USD در 23.01 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ارزش AVAX/USD در 23.01 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که این ارز دیجیتال پس از یک دوره تثبیت در حال حاضر در یک روند صعودی قوی قرار دارد. جفت AVAX/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 9.52 درصد افزایش یافته است و در زمان انتشار با قیمت 23.01 دلار معامله می شود. گاوها از ابتدای ماه کنترل بازار را در دست داشتند و قیمت را از 18.50 دلار به سطح فعلی خود رساندند. سطوح مقاومتی که باید مراقب آن باشید 23.56 دلار و سطوح پشتیبانی 20.98 دلار است. ارزش بازار ارز دیجیتال در حال حاضر 6.63 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 954 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: شتاب صعودی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که بازار از ابتدای ماه جاری به صورت محدوده ای معامله می شود. گاوها توانستند قیمت را از سطح 18 دلار به سطح 23 دلار برسانند اما نتوانستند این حرکت را حفظ کنند. خرس ها نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند و گاوها دوباره کنترل بازار را در دست گرفتند.

تصویر 286
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و به دنبال افزایش قیمت هستند زیرا اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و یک فرصت خرید را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی نیز در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان می دهد خریداران بازار را تحت کنترل دارند. باند بولینگر بالا در حال حاضر 24.04 دلار و باند بولینگر پایین 21.68 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: AVAX/USD ارزش فوق العاده ای به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت از سطح 23 دلار بالاتر رفته است. سکه در حال شکل گیری اوج های بالاتر و پایین تر بوده است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. این بازار در 4 ساعت گذشته با قیمت 23.01 دلار معامله شده است.

تصویر 287
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

خط آبی MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 68.71 قرار دارد و یک فرصت خرید را نشان می دهد. باند بولینگر بالا و باند بولینگر پایین هر دو حرکت صعودی قوی نشان می دهند زیرا در حال حاضر به ترتیب در 24.35 دلار و 21.91 دلار هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد و احتمالاً به حرکت بالاتر ادامه خواهد داد. سطوح مقاومتی که باید مراقب آن باشید 23.56 دلار است و شکستن این سطح می تواند قیمت را به 25 دلار برساند. سطوح پشتیبانی در 20.98 دلار است و شکستن زیر این سطح می تواند قیمت را به 18.50 دلار برساند و حتی ممکن است در کوتاه مدت تا 17.50 دلار افزایش یابد. شاخص های فنی همگی از فرصت خرید خبر می دهند و انتظار می رود بازار در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.