منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ارزش AVAX پس از حرکت نزولی به 18.36 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ارزش AVAX پس از حرکت نزولی به 18.36 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD از زمانی که در ماه می به بالاترین سطح 23.38 دلار رسیده است، روند کاهشی ثابتی داشته است. بازار حمایت 18.21 دلار را پیدا کرده است، اما گاوها نتوانسته اند قیمت را بالاتر ببرند. جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 18.36 دلار معامله می شود و با مقاومت 19.65 دلار مواجه است.

جفت AVAX/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد و انتظار می رود در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. قیمت در 24 ساعت گذشته 1.96 درصد کاهش داشته است و ارزش بازار سکه در حال حاضر 5,241,273,746 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 334 میلیون دلار است.

تحلیل قیمت 1 روزه AVAX/USD: بهمن در حدود 18.36 دلار تثبیت شد

تحلیل قیمت 24 ساعته بهمن نشان می دهد که بازار پس از یک دوره کوتاه تثبیت با رد شدن در سطح 19.65 دلار مواجه شده است. قیمت‌ها بین 18.21 تا 19.65 دلار گیر کرده‌اند و به نظر می‌رسد پس از خارج شدن از این محدوده، بازار روند صعودی خود را آغاز خواهد کرد. سرمایه گذاران برای ورود به موقعیت های جدید باید به دنبال شکست بالای مقاومت 19.65 دلار یا شکست زیر حمایت 18.21 دلار باشند.

تصویر 92
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

RSI برای جفت AVAX/USD در حال حاضر روی 58.37 است و به آرامی در حال افزایش است. این نشان می دهد که بازار شروع به افزایش سرعت کرده است و انتظار می رود در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) برای این جفت در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد و نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد در حالی که باندهای بولینگر برای این جفت در حال حاضر منقبض شده اند و نشان می دهد که بازار در دوره تثبیت است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته AVAX/USD: AVAX/USD پس از یک حرکت نزولی به سمت پایین 18 دلار می رود

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی مشخص قرار دارد. قیمت ها در چند روز گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده اند و به نظر می رسد پایانی برای روند نزولی فعلی وجود ندارد. کاهش حجم همچنین نشان دهنده این است که بازار در حال از دست دادن بخار است و انتظار می رود در کوتاه مدت کاهش یابد. سطح 18 دلار پشتیبانی کلیدی برای جفت AVAX/USD است و به نظر می‌رسد که بازار قبل از یافتن هر نوع حمایتی به سمت این سطح خواهد رفت.

تصویر 91
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتورهای باند بولینگر در نمودار 4 ساعته برای AVAX/USD در حال حاضر در یک محدوده بسیار فشرده قرار دارند که نشان دهنده این است که بازار در یک علامت نزولی قرار دارد. اندیکاتور RSI برای این جفت در حال حاضر روی 37.91 است و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند. اندیکاتور MACD برای این جفت در حال حاضر به زیر خط سیگنال حرکت می کند که نشان دهنده این است که بازار در یک روند نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور کلی، جفت AVAX/USD در یک روند نزولی واضح قرار دارد و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت به روند کاهشی خود ادامه دهد. سطح پشتیبانی کلیدی که باید مراقب آن باشید 18 دلار است و اگر این سطح حفظ شود، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌ها باشیم. با این حال، اگر سطح 18 دلار بشکند، می توانیم شاهد حرکت جفت AVAX/USD به سمت سطح 17 دلار باشیم. شاخص های فنی در هر دو نمودار در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارند و نشان می دهند که احتمالاً بازار در آینده نزدیک به کاهش ادامه خواهد داد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.