منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ارزش AVAX پس از افت سریع 5.10 درصدی به پایین ترین سطح 12.9 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ارزش AVAX پس از افت سریع 5.10 درصدی به پایین ترین سطح 12.9 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر قیمت بهمن، قیمت از صبح امروز به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا گاوها قادر به حفظ حرکت قبلی خود نبودند. در حال حاضر، AVAX در سطح پشتیبانی 12.60 دلار قرار دارد.

تصویر 229
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال: Coin360

احساس عمومی در بازار همچنان نزولی است زیرا بهمن به 12.75 دلار کاهش می یابد. LINK/USD در زمان نگارش مقاله 5. درصد کاهش یافته است زیرا گاوها به تلاش برای بازپس گیری جای پای خود ادامه می دهند. ارزش بازار در حدود 3,960,741,280 دلار در نوسان است و حجم معاملات 136,678,832 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته ثبت شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار روزانه: AVAX پایین ترین و بالاترین پایین تر را تعیین می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار روزانه دامنه وسیعی از حمایت را در 10.12 دلار و مقاومت در 15.50 دلار را نشان می دهد زیرا قیمت از صبح امروز به نزول ادامه داده است. اندیکاتور MACD یک متقاطع نزولی را نشان می دهد و سطح RSI زیر 30 است که نشان دهنده افزایش فشار فروش در بازار است.

تصویر 227
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

در حالی که AVAX در حال حاضر 12.75 دلار است، انتظار می رود در کوتاه مدت افت بیشتری داشته باشد. همانطور که باندهای بولینگر باریک نشان می دهد، نوسانات بازار کم بوده است، اما هنوز هم ممکن است به زودی پیشرفتی رخ دهد.

نوسانگرها در حال واگرایی هستند، که می تواند به این معنی باشد که قیمت ممکن است در هر جهت دچار شکست شود. علاوه بر این، 50MA و 200MA به‌عنوان نشانه‌ای دیگر از ضعف بازار، نزولی را پشت سر گذاشتند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: فشار را بر قیمت های AVAX تحمل می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در یک بازه زمانی 4 ساعته نشان می دهد که خرس ها همچنان به فشار بر بازار AVAX ادامه می دهند. قیمت در یک کانال روند نزولی معامله می شود و در حال حاضر پشتیبانی 13.58 دلار را آزمایش می کند.

تصویر 228
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد خریداران در حال از دست دادن اعتماد خود هستند همانطور که سطح RSI که زیر 30 است نشان می دهد. علاوه بر این، به نظر می رسد اندیکاتور MACD در حال تشکیل یک متقاطع نزولی برای یک حرکت نزولی قریب الوقوع است.

بهمن در زیر 200 EMA و 50 EMA معامله می شود که نشان دهنده کاهش بیشتر است. اگر قیمت AVAX به زیر سطح حمایت 13.58 دلار سقوط کند، می تواند در نتیجه استراتژی های اسکالپ توسط معامله گران، به سطح مقاومت در 15.50 دلار برگردد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX در روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت های آن همچنان در حال کاهش است و به دنبال حمایت در سطوح پایین تر است. با توجه به اینکه AVAX در نمودار روزانه و نمودار 4 ساعته نشانه‌هایی از ضعف نشان می‌دهد، احتمالاً در کوتاه‌مدت اقدامات نزولی بیشتری را تجربه خواهد کرد.