منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: احساسات صعودی با قیمت های AVAX/USD نزدیک به 22.79 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: احساسات صعودی با قیمت های AVAX/USD نزدیک به 22.79 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD در حال حاضر در بازار صعودی قوی است. قیمت ها در سطح 23.28 دلار با مقداری مقاومت روبرو هستند. شکستن بالاتر از این مقاومت می تواند قیمت ها را سطح 25.00 دلار را آزمایش کند. حمایت بحرانی در سطح 22.06 دلار دیده می شود. شکستن زیر این حمایت می تواند منجر به بازگشت قیمت ها به سطح 20.00 دلار شود. جفت AVAX/USD پس از صعود قوی از سطح 22.06 دلار در حال حاضر در سطح 22.79 دلار معامله می شود.

قیمت در 24 ساعت گذشته 2.04 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با 22.79 دلار معامله می شود، قیمت امروز در 22.6 دلار باز شد اما روند صعودی کوتاه مدت بود زیرا قیمت بالاتر از حد اصلاح شد تا به سطح فعلی برسد. حجم 24 ساعته معامله شده 618,328,351 دلار است و ارزش کل بازار Avalanche اکنون 6,495,605,893 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: گاوها پس از یک دوره تجمیع، قیمت های AVAX را بالاتر می برند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که بازار از اوایل امروز در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا از 22.06 دلار به بالاترین حد فعلی در 22.79 دلار صعود کرده است. قیمت های AVAX در چند روز گذشته در محدوده تنگ بین 20.00 تا 25.00 دلار گیر کرده است زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند. گاوها امروز توانسته‌اند قیمت‌ها را بالاتر ببرند، با این حال، با مقاومتی در سطح 23.28 دلار روبرو هستند که سطح اصلی بعدی مقاومت است.

تصویر 187
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر ثابت است و میانگین متحرک 200 روزه همچنان در حال افزایش است که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است. RSI در حال حاضر بالای 50 است که نشان می دهد بازار قبل از خرید بیش از حد، فضایی برای حرکت بالاتر دارد. خط MACD (آبی) در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال (قرمز) است که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل AVAX/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: AVAX/USD بالای 22 دلار معامله می شود

در نمودار 4 ساعته می بینیم که بازار یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است و در حال حاضر در مرز بالای کانال در حال معامله است. قیمت ها اخیراً از الگوی مثلث متقارن خارج شده اند که یک علامت صعودی است. انتظار می‌رود که بازار به سطح 22.06 دلار بازگردد، جایی که پیش از ادامه روند صعودی خود، حمایت خواهد یافت.

تصویر 186
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

RSI در 4 ساعت در حال حاضر روی 63 است که در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد و نشان می دهد که ممکن است بازار در انتظار اصلاح باشد. اندیکاتور خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی قوی است اما در حال از دست دادن حرکت است. میانگین متحرک 50 و میانگین متحرک 200 هر دو همچنان در حال افزایش هستند که نشان می دهد روند بلندمدت همچنان صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا انتظار می رود قیمت در روزهای آینده افزایش یابد. حفظ این سطوح برای بازار دشوار خواهد بود، با این حال، احساسات کلی بازار صعودی است. تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از سطح حمایت کلیدی 22.06 دلار باقی بمانند، می‌توان انتظار صعود بیشتر در قیمت‌های AVAX را داشت. شاخص های فنی به نفع گاو نر است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در کوتاه مدت امکان پذیر است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.