منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ابرهای نزولی با قیمت XTZ نزدیک به 29.36 دلار محو می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: ابرهای نزولی با قیمت XTZ نزدیک به 29.36 دلار محو می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای امروز نشان می دهد که جفت AVAX/USD پس از یک حرکت نزولی به پایین ترین سطح خود یعنی 29.36 دلار سقوط کرده است. بازار حمایت 28.76 دلار را پیدا کرده است، اما گاوها نتوانسته اند قیمت را بالاتر ببرند. جفت AVAX/USD با مقاومت 29.81 دلار مواجه است. جفت AVAX/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد و انتظار می رود در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. قیمت در 24 ساعت گذشته 0.61 درصد کاهش داشته است و ارزش بازار سکه در حال حاضر 8.3 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 384 میلیون دلار است.

تصویر 117
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت 1 روزه AVAX/USD: بهمن حدود 29.36 دلار تثبیت می شود

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که بازار پس از یک دوره کوتاه تثبیت با رد شدن در سطح 29.81 دلار مواجه شده است. قیمت‌ها بین 28.76 تا 29.81 دلار گیر کرده‌اند و به نظر می‌رسد که پس از خارج شدن از این محدوده، بازار شروع به صعود خواهد کرد.

تصویر 115
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

RSI برای جفت AVAX/USD در حال حاضر روی 52.63 است و در سطح 25.46 دلار با مقاومت مواجه است. این نشان می دهد که بازار در یک حرکت نزولی جزئی قرار دارد و شکست بالای مقاومت 25.46 دلار می تواند منجر به افزایش قیمت ها شود. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) برای این جفت در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد و نشان می دهد که بازار در روند نزولی قرار دارد. باندهای بالایی و پایینی باندهای بولینگر نیز به یکدیگر نزدیک هستند که نشان دهنده این است که بازار در فاز یکپارچگی قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته AVAX/USD: AVAX/USD پس از یک حرکت نزولی به سمت پایین ترین سطح 27 دلاری می رود.

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی مشخص قرار دارد. قیمت ها در چند روز گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده اند و به نظر می رسد پایانی برای روند نزولی فعلی وجود ندارد. کاهش حجم نشان می دهد که بازار در حال از دست دادن بخار است و انتظار می رود در کوتاه مدت کاهش یابد. سطح 27 دلار پشتیبانی کلیدی برای جفت AVAX/USD است و به نظر می رسد که بازار قبل از یافتن هر نوع حمایتی به سمت این سطح می رود.

تصویر 114
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتورهای باند بولینگر در نمودار 4 ساعته برای AVAX/USD در حال حاضر در حالت نزولی قرار دارند و نشان می‌دهند که بازار در روند نزولی قرار دارد. RSI برای این جفت در حال حاضر روی 44.36 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت نزولی است. MACD برای این جفت نیز در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا در زیر خط سیگنال حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور کلی، تحلیل قیمت بهمن در یک روند نزولی آشکار است و انتظار می رود در کوتاه مدت به روند کاهشی خود ادامه دهد. سطح پشتیبانی کلیدی که باید مراقب آن باشید 28.76 دلار است و اگر این سطح حفظ شود، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌ها باشیم. با این حال، اگر سطح 29.81 دلار شکسته شود، می توانیم شاهد حرکت جفت AVAX/USD به سمت سطح 30 دلار باشیم. شاخص های فنی در هر دو نمودار در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارند و نشان می دهند که احتمالاً بازار در آینده نزدیک به کاهش ادامه خواهد داد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.