منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند از 28.00 دلار عبور کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند از 28.00 دلار عبور کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت نزولی به 26.00 دلار است
  • AVAX با مقاومت 28.00 دلار روبرو می شود
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 27.00 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX نتوانست از مرز 31.0 دلار عبور کند و به سطح حمایت کلیدی 21.00 دلار بازگشت. در حالی که AVAX به بالای مرز 26.00 دلار بهبود یافته است، همچنان در عبور از مرز 28.00 دلار با مقاومت مواجه است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، احساسات بازار صعودی را در 24 ساعت گذشته مشاهده می‌کند، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت‌های مثبت قیمت را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از ETH و BTC که به ترتیب شیب 6.73 و 5.46 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 28.00 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند از 28.00 دلار عبور کنند؟  1
نشانگر فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در زمان چاپ صعودی است همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را که در ارتفاع پایین اندیکاتور مشاهده می شود، نشان می دهد. صرف نظر از این، رنگ سبز تیره هیستوگرام یک حرکت صعودی فزاینده را نشان می دهد که با نزدیک شدن اینچ قیمت به مرز 30.00 دلار، همچنان افزایش می یابد. با این حال، گاوها با مقاومت در مرز 28.00 دلار مواجه می شوند که باید قبل از حرکت بیشتر به سمت بالا بر آن غلبه کرد.

EMA ها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند، زیرا تحلیل قیمت بهمن حرکت خالص پایینی را در چند روز گذشته مشاهده می کند. دو EMA در حال حاضر به هم نزدیک هستند زیرا حرکت کوتاه مدت کم است. با این حال، با افزایش فشار صعودی، هر دو EMA به سمت بالا حرکت می‌کنند و 12-EMA از 26-EMA فاصله می‌گیرد.

RSI در داخل منطقه خنثی معامله می شود و در هفته گذشته در آن معامله می شود. در حال حاضر، RSI بالاتر از خط میانگین در 50.00 معامله می شود و نزدیک به سطح 63.31 واحد شاخص شناور است. با ادامه فعالیت خرید، این اندیکاتور نزدیک به منطقه اشباع فروش معامله می شود. همانطور که RSI به افزایش خود ادامه می دهد، موقعیت فعلی نشان می دهد که هنوز فضا برای حرکت بیشتر به سمت بالا قبل از نیاز به اصلاح وجود دارد.

باندهای بولینگر تا دیروز باریک بودند، اما در مطبوعات، زمان افزایش نوسان قیمت را برای اقدام قیمت بهمن نشان داد. علاوه بر این، باندها در حال واگرایی هستند زیرا AVAX به سمت خط میانگین اندیکاتور باز می گردد. در حال حاضر، خط میانگین برای گاوها در 24.32 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی به عنوان مقاومت در سطح قیمت 27.75 دلار عمل می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال خرید را با 11 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها پنج شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی کم را نشان می‌دهند. در همان زمان، 10 اندیکاتور روی حصار می نشینند و هیچ یک از طرفین بازار را پشتیبانی نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن این احساس را ندارد و در عوض سیگنال فروش با 11 اندیکاتور نشان می دهد که در مقابل تنها پنج اندیکاتور حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فعالیت خرید پایین برای دارایی را نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند از 28.00 دلار عبور کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که پس از سقوط از بالاترین سطح 33.0 دلار به سطح حمایت 21.0 دلار، AVAX در نهایت به بالای سطح 25.00 دلار بازگشته است. با این حال، فعالیت شدید گاوها را خسته می کند و بعید است که خریداران از مرز 28.00 دلار عبور کنند.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که AVAX به زیر سطح 28.00 دلار سقوط کند زیرا گاوها برای ادامه رالی حرکت می کنند. با این حال، اگر فشار فروش به دلیل FUD افزایش یابد و قیمت به زیر 27.00 دلار برسد، ممکن است AVAX در چند روز آینده در حدود 25.00 دلار راکد بماند. تحلیل‌های فنی نشان‌دهنده حرکت رو به بالا بیشتر در نمودارهای کوتاه‌مدت است.