منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند به بالای 30 دلار صعود کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند به بالای 30 دلار صعود کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت به سمت بالا تا 32 دلار است
  • AVAX با مقاومت 30.03 دلار مواجه است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 28.36 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX پس از رد شدن از علامت 30.00 دلار، پشتیبانی را در 27.00 دلار پیدا می کند. قیمت به مرز 29.00 دلار بازگشته است، اما آیا می‌تواند قیمت را پیشرفت کند؟

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته، بازار نزولی را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ، تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل ETH و SOL هستند که به ترتیب 8.52 و 8.09 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX پشتیبانی را در 27.00 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند به بالای 30 دلار صعود کنند؟  1
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور شتاب خرید پایینی را نشان می‌دهد زیرا MACD اخیراً یک کراس اوور صعودی را مشاهده کرده است. صرف نظر از این، سایه تیره هیستوگرام نشان دهنده افزایش فعالیت خرید با نزدیک شدن مجدد AVAX به مرز 30.00 دلار است.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. علاوه بر این، در حالی که بازارها فعالیت خرید را مشاهده می کنند، EMA ها نشانه هایی از واگرایی صعودی را نشان می دهند، با 12-EMA دوباره به سمت بالا حرکت می کند در حالی که 26-EMA هنوز دنبال نمی شود.

RSI چند روز پیش به بالای سطح قیمت بیش از حد خرید رسید، اما از آن زمان به منطقه خنثی بازگشته است. در زمان انتشار، این اندیکاتور در سطح واحد 64.43 قرار دارد که نشان دهنده حرکت صعودی در روزهای اخیر است. با این حال، نشانگر به صورت افقی حرکت می کند که نشان دهنده فشار کم از هر طرف است.

باندهای بولینگر در چند روز گذشته گسترده بوده اند، اما اکنون با تثبیت قیمت در زیر مرز 30.00 دلار، همگرایی را نشان می دهند. باندهای باریک نشان دهنده کاهش نوسان قیمت در نمودارهای کوتاه مدت است. خط میانگین این اندیکاتور در حال حاضر پشتیبانی را روی علامت 28.36 دلار ارائه می دهد، در حالی که حد بالایی مقاومت 30.03 دلار را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن سیگنال خرید را صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور کم نزولی را نشان می‌دهند. در همان زمان، هشت اندیکاتور روی حصار نشسته و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نیز این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال خرید با 12 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را در مقابل تنها پنج اندیکاتور نشان دهنده حرکت نزولی است. این تجزیه و تحلیل سلطه صعودی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار فروش پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند به بالای 30 دلار صعود کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بهمن در حال تثبیت بالای سطح حمایت 28.00 دلار است، زیرا گاوها برای عبور از مرز 30.00 دلار مبارزه می کنند. علاوه بر این، گاوها همچنان بر نمودارهای کوتاه مدت و میان مدت تسلط دارند، همانطور که در تحلیل های فنی بیان شده است. علاوه بر این، احساسات بازار صعودی حاکی از یک شکست صعودی است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که AVAX به سمت بالای 30.00 دلار حرکت کند تا از سطح صعودی خارج شود. می توان انتظار داشت که رالی صعودی زیر قیمت را تا مرز 32.00 دلار افزایش دهد.