منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX به عنوان پشتیبانی، بالاترین قیمت قبلی خود را در حدود 81 دلار مجدداً آزمایش می کند، آیا آماده ادامه دادن به بالاتر هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX به عنوان پشتیبانی، بالاترین قیمت قبلی خود را در حدود 81 دلار مجدداً آزمایش می کند، آیا آماده ادامه دادن به بالاتر هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است.
  • AVAX/USD یک شبه به 78 دلار افزایش یافت.
  • حرکت صعودی امروز صبح بازگشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است زیرا پس از یک جهش قوی پایین تر، پایین ترین سطح در حدود 80 دلار تعیین شده است. از آنجایی که مدت کوتاهی پس از رد شدن بالاتر انجام شد، فرض می‌کنیم که AVAX/USD آماده ادامه افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX به عنوان پشتیبانی، بالاترین قیمت قبلی خود را در حدود 81 دلار مجدداً آزمایش می کند، آیا آماده ادامه دادن به بالاتر هستید؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت نزولی معامله شد. رهبران بازار یعنی بیت کوین و اتریوم به ترتیب 4.59 و 1.81 درصد از دست دادند. در همین حال، Hex (HEX) با افزایش بیش از 9 درصدی بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: بهمن نزولی بیشتر در 78 دلار را رد می کند، به سمت پایین ترین سطح قبلی حرکت می کند.

AVAX/USD در محدوده 78.65 تا 91.60 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 13.3 درصد افزایش یافته و در مجموع به 1.1 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 19.37 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سیزدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AVAX/USD: AVAX پس از جهش به 78 دلار بازگشت.

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت صعودی امروز صبح باشیم که احتمالاً منجر به افزایش قیمت بهمن در اواخر امروز می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX به عنوان پشتیبانی، بالاترین قیمت قبلی خود را در حدود 81 دلار مجدداً آزمایش می کند، آیا آماده ادامه دادن به بالاتر هستید؟
نمودار 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت بهمن از ابتدای نوامبر شاهد حرکت صعودی قوی بوده است. پس از شکستن بالاتر از بالاترین قیمت ماهانه قبلی در 73.5 دلار، AVAX/USD به 81 دلار رسید.

از آنجا، مقاومت 73.5 دلاری به عنوان حمایت مجدد مورد آزمایش قرار گرفت و پایه‌ای را برای حرکت به سمت بالاتر ایجاد کرد. در 7 نوامبر، یک جهش قوی دیگر به دنبال داشت که در نهایت بهمن را به یک ست بالاتر قوی دیگر در 97 دلار رساند.

از آن زمان، شاهد کاهش مداوم بودیم تا زمانی که بازار به سمت بالاترین سطح قبلی یعنی 81 دلار سقوط کرد. بهبود سریع امروز صبح دنبال شد و AVAX/USD را به بالای مرز 85 دلار رساند. به احتمال زیاد شاهد ادامه افزایش قیمت بهمن در 24 ساعت آینده خواهیم بود زیرا حرکت همچنان قوی است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است زیرا پایین ترین سطح قوی بالاتر برای مدت کوتاهی در یک شبه به زیر 80 دلار رسید. از آنجایی که یک واکنش سریع بالاتر دنبال شد، فرض می‌کنیم AVAX/USD آماده ادامه بالاتر است.

در حالی که منتظر حرکت بهمن هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.