منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX بالاترین سطح قوی را در 73.5 دلار تعیین می کند، که باید دنبال شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX بالاترین سطح قوی را در 73.5 دلار تعیین می کند، که باید دنبال شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بهمن نزولی است.
  • AVAX/USD بالاترین سطح را در مقاومت قبلی 73.5 دلار تعیین کرد.
  • بازار امروز به سمت اصلاح حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز نزولی است، زیرا پس از اینکه اوایل امروز بالاترین سطح قوی در 73.5 دلار تعیین شد، نیاز به اصلاح است. بنابراین، ما انتظار داریم که AVAX/USD طی 24 ساعت آینده با نزدیکترین سطوح پشتیبانی در 68 و 65 دلار کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX بالاترین سطح قوی را در 73.5 دلار تعیین می کند، که باید دنبال شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

به‌رغم اینکه شتاب نزولی به آرامی حاکم شده است، بازار کلی ارزهای دیجیتال هنوز اندکی در سبز است. رهبران بازار، بیت کوین و اتریوم، هر دو با افت 2.08 و 0.02 درصدی در قرمز هستند. در همین حال، شیبا اینو (SHIB) با 16 درصد افزایش، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: بالاترین قیمت بهمن در 73.5 دلار است

AVAX/USD در محدوده 66.36 تا 72.88 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 74.73 درصد افزایش یافته و در مجموع به 886 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 15.2 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه چهاردهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AVAX/USD: AVAX تنظیم می کند تا اوج های قبلی را مجدداً به عنوان پشتیبانی آزمایش کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت نزولی باشیم که بر روی قیمت بهمن تاثیر می‌گذارد، زیرا گاوها پس از یک پیشرفت قوی در اوایل امروز خسته شده‌اند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمنی: AVAX بالاترین سطح قوی را در 73.5 دلار تعیین می کند، که باید دنبال شود؟
نمودار 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

پس از ادامه روند اصلاحی ثابت در ابتدای اکتبر، اقدام قیمت بهمن یک نوسان بزرگ جدید را در پایین ترین سطح خود در 52 دلار در 12 اکتبر ایجاد کرد. از آنجا، AVAX/USD در 18 اکتبر، قبل از شروع به سرعت، پایین ترین سطح خود را در 54 دلار تعیین کرد.

طی روزهای بعد، اوج های قبلی شکسته شد و بهمن را به مقاومت 68 دلار رساند. پس از یک اصلاح کوچک به 62 دلار، پایین ترین سطح بالاتر تعیین شد.

از آنجا، قیمت بهمن دوباره افزایش یافت، که منجر به بالاترین قیمت فعلی 73.5 دلار شد که اوایل امروز تعیین شد. با این حال، حرکت نزولی بازگشته است، به این معنی که می‌توانیم انتظار داشته باشیم که AVAX/USD برخی از افزایش‌ها را پیش از اینکه احتمال صعود بیشتر در اواخر این هفته مشاهده شود، دوباره دنبال کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز نزولی است زیرا یک اصلاحی به دنبال یک بالاترین بالاتر در اوایل امروز در 73.5 دلار است. بنابراین، ما انتظار داریم که AVAX/USD با نزدیک‌ترین پشتیبانی در 68 دلار، به ردیابی مجدد ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بهمن هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.