منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB در 270 دلار ثابت باقی می ماند، کاهش احتمالی در آینده

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB در 270 دلار ثابت باقی می ماند، کاهش احتمالی در آینده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین حرکت جانبی را با حرکت رو به پایین بالقوه پیشنهاد می کند
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 265 دلار است
  • BNB با مقاومت در سطح 273 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که قیمت در یک حرکت جانبی با حرکت کم فراتر از موقعیت متوسط ​​در 270.00 دلار معامله می شود.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات متفاوتی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی متفاوتی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل XRP و ICP هستند که به ترتیب 2.43 درصد شیب و 1.71 درصد کاهش را ثبت کردند.

تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 280 دلار باز می گردد

1111111
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را نشان می‌دهد، زیرا این اندیکاتور اخیراً یک متقاطع صعودی را نشان داده است. علاوه بر این، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده افزایش فعالیت خرید در کوتاه‌مدت با بازگشت قیمت به مرز ۲۷۰ دلار است.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، با چرخش دو EMA به سمت بالا، انتظار می‌رود که فعالیت نزولی کاهش یابد و 12-EMA با 26-EMA همگرا شود. در حال حاضر، EMA ها افزایش فشار فروش را با بازگشت قیمت به سمت مرز 270 دلار پیشنهاد می کنند.

RSI دیروز در منطقه سربار معامله می شد که شاخص تا سطح 30.00 واحد کاهش یافت. در حال حاضر، این اندیکاتور به سمت سطح متوسط ​​به سمت بالا حرکت کرده است، اما در زمان انتشار در سطح 46.80 واحد معامله می شود که حاکی از حرکت نزولی اندک است. از سوی دیگر، شیب افقی این شاخص حاکی از مبارزه بین خریداران و فروشندگان برای تسلط است.

باندهای بولینگر اخیراً با شکستن قیمت به مرز 265.00 دلار اختلاف داشتند. با این حال، با بازگشت قیمت به سطح 268.00 دلار، باندها شروع به همگرایی کردند که نشان دهنده افزایش ثبات قیمت در سطح قیمت است. خط پایین این اندیکاتور در حال حاضر حمایت را در علامت 266.50 دلار فراهم می کند، در حالی که خط بالایی مقاومت را در علامت 273.90 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین سیگنال فروش را صادر می کند و 13 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها سه شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را تشدید می کند و همچنین سیگنال فروش را منتشر می کند، با 14 اندیکاتور که حرکت نزولی را در مقابل تنها دو شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

2222222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که پس از سقوط به زیر سطح 267.00 دلار، اکشن قیمت در سطح 265.00 دلار پشتیبانی می شود و گاوها را قادر می سازد تا با آن مقابله کنند. در حال حاضر، با عقب نشینی خریداران، گاوها به سمت مرز 270.00 دلار حرکت می کنند. با این حال، فشار نزولی هنوز فروکش نکرده است و قیمت به تثبیت خود در حدود 270.00 دلار ادامه می دهد.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB به حرکت جانبی بین 275 تا 265 دلار ادامه دهد زیرا فشار نزولی فعالیت خرید در بازارها را از بین می برد. انتظار می‌رود که این حرکت توسط خرس‌ها با کاهش احتمالی تا مرز 250.00 دلار، همانطور که توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت پیشنهاد می‌شود، شکسته شود.