منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 575 دلار بهبود می یابد، سطح مقاومت 600 دلار را در مرحله بعدی می بیند.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 575 دلار بهبود می یابد، سطح مقاومت 600 دلار را در مرحله بعدی می بیند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین بازگشت به 600 دلار را پیشنهاد می کند
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 560 دلار است
  • BNB با مقاومت در مرز 580 دلار روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که خریداران از سطح حمایت 560 دلاری دفاع کردند که باعث شد بازارها خرید صعودی را برای BNB مشاهده کنند. در زمان انتشار، BNB با افزایش شتاب صعودی در ساعات اخیر به مرز 573.00 دلار بازگشت.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد افت بازار بوده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل ICP و VET هستند که به ترتیب 5.42 و 4.36 درصد کاهش داشته اند.

تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 575 دلار بهبود می یابد، سطح مقاومت 600 دلار را در 1 بعدی مشاهده می کند.

در سراسر اندیکاتورهای فنی، MACD در حال حاضر صعودی است زیرا به تازگی یک متقاطع نزولی مشاهده شده در تغییر رنگ اندیکاتور را نشان داده است. این اندیکاتور قبلاً در 19 نوامبر به منطقه صعودی صعود کرده بود، جایی که تا امروز باقی ماند. با این حال، از آنجایی که این اندیکاتور به تازگی یک متقاطع را نشان داده است، حرکت کم است و اگر BNB بتواند به بالای مرز 580 دلار صعود کند، اندیکاتور ممکن است دوباره صعودی شود.

EMA ها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین یک حرکت قیمت راکد در نمودارهای میان مدت را با حرکت خالص کمی تا ماه نوامبر نشان می دهد. در حال حاضر، دو EMA هر دو به صورت افقی حرکت می کنند، زیرا BNB در حدود 570 دلار نوسان می کند.

RSI در حال حاضر در منطقه خنثی معامله می شود و نزدیک به موقعیت متوسط ​​است که نشان دهنده فقدان حرکت در هر دو طرف بازار است. این اندیکاتور در 47.56 معامله می شود که نشان دهنده یک سوگیری نزولی جزئی در نمودارهای کوتاه مدت است.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا در 24 ساعت گذشته در حدود 580.00 دلار همگرا شده اند. خط پایین این اندیکاتور در 565 دلار، سطح حمایتی را برای اقدام قیمت فراهم می کند، در حالی که خط متوسط ​​در 582.00 دلار، سطح مقاومت را برای گاوها نشان می دهد. اگر گاوها قادر به شکستن بالاتر باشند، سطح مقاومت بعدی در علامت 600 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین سیگنال فروش را صادر می کند زیرا 13 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها در طول بازه زمانی پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، سه شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در بازارها فعالیت خرید کم یا بدون فعالیتی را نشان می دهند. در همین حال، ده نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و در زمان پرس هیچ سیگنالی صادر نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را تشدید می کند و سیگنال فروش را با 10 شاخص از فروشندگان در مقابل تنها شش شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی قوی در نمودارهای میان مدت وجود دارد. در عین حال، ده شاخص از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند و بی طرف می مانند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 575 دلار بهبود می یابد، سطح مقاومت 600 دلار را در 2 بعدی بررسی می کند.
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که BNB در حدود سطح قیمت 580.00 دلار در بلاتکلیفی گیر کرده است. علیرغم تلاش برای شکستن سطح بالا و پایین، هیچ یک از طرفین بازار نتوانسته اند یک رالی در سطح را آغاز کنند. با این حال، با افزایش سرعت گاوها در نمودارهای کوتاه مدت، قیمت ممکن است دوباره شروع به افزایش کند.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت یک پیشرفت صعودی به سمت مرز 600 دلار مشاهده کند، زیرا شاخص های فنی کوتاه مدت نشان دهنده یک تصاحب صعودی در سراسر بازارها است. در حالی که تحلیل‌های فنی میان‌مدت نزولی هستند، به این دلیل است که هنوز نسبت به حرکت‌های اخیر قیمت واکنش نشان نداده‌اند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.