منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB از 450 دلار عبور کرد ، بعد رمز ارز چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB از 450 دلار عبور کرد ، بعد رمز ارز چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود قیمت بایننس کوین 450 دلار اصلاح شود
  • BNB با مقاومت 480 دلار مواجه است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در علامت 420 دلار است

قیمت بایننس کوین از سطح کلیدی 450 دلار فراتر رفته است زیرا گاوها همچنان به هدایت قیمت ارز رمزنگاری شده ادامه می دهند. BNB پشتیبانی قوی در سطح 420 دلار پیدا می کند که از حرکت صعودی دارایی به سمت مرز 500 دلار پشتیبانی می کند.

ارزهای رمزنگاری شده گسترده تر در 24 ساعت گذشته احساس بازار صعودی دارند زیرا اکثر ارزهای رمزنگاری شده حرکات مثبتی را در این مدت ثبت کرده اند. بازیکنان اصلی شامل Avalanche و ICON هستند که به ترتیب 25.15 و 15.55 درصد شیب را ثبت می کنند.

شاخص های فنی BNB/USDT: آیا BNB می تواند از 450 دلار عبور کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB از 450 دلار عبور کرد ، بعد از رمزنگاری چه می شود؟  1
شاخص های فنی BNB/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی ، هیستوگرام MACD سبز است و حرکت قوی صعودی را در زمان فشار نشان می دهد ، همانطور که توسط نوارهای سبز بلند بیان می شود. با افزایش قیمت بایننس کوین از سطح مقاومت اصلی 450 دلار ، این حرکت تنها در ساعات اخیر افزایش یافته است. در حالی که هر دو EMA همچنان در حال افزایش هستند ، 12-EMA با شیب بسیار تندتری در حال افزایش است که نشان دهنده واگرایی بیشتر صعودی با ادامه روند صعودی خریداران است.

RSI در حال حاضر در حاشیه قلمرو بی طرف معامله می شود. این شاخص در حال حاضر در محدوده شاخص 69.00 حرکت می کند و بر بازار صرافی Binance تسلط قوی دارد. با این حال ، موقعیت بالای این شاخص نشان می دهد که قیمت بایننس کوین فضای بیشتری برای حرکت صعودی در کوتاه مدت ندارد. به این ترتیب ، حرکت بیشتر صعودی باعث اصلاح در سطح می شود.

نوارهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند و گسترش بیشتری نشان می دهند زیرا BNB حد بالای شاخص را زیر پا گذاشته است. موقعیت بسیار وسیع باندها نوسانات زیادی را برای BNB نشان می دهد که می توان انتظار داشت با افزایش ناگهانی حرکت قیمتی صعودی ، قیمت همچنان ناپایدار باشد.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته یک سیگنال خرید را نشان می دهد که قدرت صعودی را در سطح قیمت فعلی نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 16 مورد از 26 شاخص فنی اصلی را در حمایت از حرکت صعودی قیمت بایننس نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها یکی از شاخص ها سیگنال فروش را صادر می کند که نشان دهنده حضور نزولی کم در سطح فعلی است. در همین حال ، نه شاخص باقی مانده روی حصار نشسته اند و هیچ سیگنالی برای حمایت از هر دو طرف بازار صادر نمی کنند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته بر این احساس تأکید می کند و یک سیگنال خرید قوی را نشان می دهد که چشم انداز مثبتی برای عملکرد قیمت Binance Coin در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 17 شاخص را نشان می دهد که نشان دهنده حرکت بیشتر به سمت بالا برای قیمت سکه Binance در برابر یک شاخص واحد است که نشان دهنده حرکت نزولی قیمت است. در همین حال ، هشت شاخص در زمان نوشتن خنثی باقی می مانند.

از قیمت Binance Coin چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB از 450 دلار عبور کرد ، بعد از رمزنگاری چه می شود؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت سکه بایننس با رها شدن قیمت 450 دلار با افزایش قیمت روبرو شود. در حالی که تجزیه و تحلیل فنی میان مدت نشان می دهد که گاوها همچنان بازارها را کنترل می کنند ، شاخص های فنی کوتاه مدت نشان می دهد که قبل از حرکت BNB به مرز 500 دلار ، در سطح قیمت فعلی اصلاح می شود. به این ترتیب ، معامله گران باید انتظار کاهش تا 420 دلار را داشته باشند ، در حالی که حرکت نزولی بیشتر بعید است.

با این حال ، اگر قیمت تصحیح نشود و تا مرز 500 دلار ادامه یابد ، شانس کمی برای عبور از 500 دلار وجود دارد و عملکرد قیمت در سطحی که حرکت خود را از دست می دهد ، رکود می کند.