منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB از 230 دلار عبور می کند زیرا گاوها به 250 دلار می رسند

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB از 230 دلار عبور می کند زیرا گاوها به 250 دلار می رسند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین حرکت صعودی تا 250 دلار را نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 220 دلار است
  • BNB با مقاومت در سطح 233.9 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که BNB در سطح 210.00 دلار پشتیبانی می کند و شروع به صعود به سطح 240.00 دلار کرده است. در حال حاضر، فشار نزولی در کوتاه مدت با افزایش شتاب خریداران در حال کاهش است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از ETH و BTC که به ترتیب شیب 9.49 و 6.21 درصد را ثبت کردند.

تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB به 230 دلار بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB از 230 دلار عبور می کند زیرا گاوها به 250 دلار می رسند 1
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را در ساعات اخیر نشان می دهد همانطور که در ارتفاع کوتاه هیستوگرام مشاهده شده است که نشان دهنده حرکت ضعیف فروش است. صرف نظر از این، سایه تیره‌تر هیستوگرام نشان‌دهنده افزایش فشار خرید با بالا رفتن قیمت به سمت مرز 240.00 دلار است.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت صعودی را مشاهده می کنند، EMA ها به سمت خط میانگین حرکت می کنند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر، شیب فزاینده EMA ها حاکی از افزایش فعالیت خرید در بازارهای BNB است.

RSI در چند روز گذشته در منطقه خنثی معامله می شود زیرا حرکت در هر دو طرف پایین مانده است. با این حال، در زمان انتشار، شاخص نزدیک به منطقه اشباع فروش در 70.00 معامله می شود و در 68.73 حرکت می کند و به سمت بالا حرکت می کند تا فشار خرید قوی را نشان دهد. موقعیت فعلی فضای کمی برای حرکت بیشتر به سمت بالا در کوتاه مدت باقی می گذارد در حالی که گرادیان تسلط صعودی را نشان می دهد.

باندهای بولینگر در یک کانال باریک حرکت کرده است زیرا قیمت به آرامی در حدود 220.00 دلار حرکت کرد. باندها از دیروز با افزایش نوسان قیمت و شکستن BNB از مرز 230 دلار متفاوت بوده است. در حال حاضر، خط میانگین این اندیکاتور در علامت 220.00 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی مقاومت را در علامت 233.90 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین با 13 نشانگر از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، سیگنال خرید صادر می کند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور کم نزولی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و یک سیگنال خرید با 10 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را در مقابل هشت اندیکاتور نشان دهنده حرکت نزولی است. این تحلیل تسلط صعودی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار فروش قوی برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، هشت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس: BNB از 230 دلار عبور می کند زیرا گاوها به 250 دلار می رسند 2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که پس از یافتن حمایت در سطح 210 دلار، BNB به آرامی شروع به صعود به سطح 250.00 دلار کرده است. در حال حاضر، با شکستن گاوها از سطح 230.00 دلار، قیمت در سطح 220.00 دلار پشتیبانی می شود. علاوه بر این، فشار نزولی بر عملکرد قیمت در ساعات اخیر کاهش یافته است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که BNB تا سطح 240.00 دلار به سمت بالا حرکت کند زیرا گاوها در سطح 220 دلار حمایت می شوند. علاوه بر این، فشار نزولی تبخیر، فضایی را برای حرکت به سمت بالا در نمودارهای میان مدت باقی می گذارد.

این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت که تسلط نزولی را بر نمودارهای ۴ ساعته و ۲۴ ساعته نشان می‌دهد، تقویت می‌شود. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که قیمت بین 230.00 تا 250.00 دلار با یک حرکت صعودی بالقوه تا مرز 270.00 دلار حرکت کند.