منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاو نر پشتیبانی 420 دلاری دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاو نر پشتیبانی 420 دلاری دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود قیمت بایننس کوین به
  • BNB با مقاومت در برابر $ مواجه می شود
  • بسته شدن سطح حمایت $ است

قیمت بایننس سکه با رد 435 دلار مواجه شده است که باعث شده قیمت سهام در اوایل امروز به سمت حمایت 420 دلار حرکت کند. از زمان سقوط به سطح ، گاوها چندین بار تلاش کردند تا از مرز 435 دلار عبور کنند ، اما هیچ فایده ای نداشت و قیمت همچنان در نوسان بین دو سطح اصلی است.

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته احساس نزولی را در بازار مشاهده می کند زیرا اکثر ارزهای رمزنگاری شده در طول این مدت ضررهای خود را ثبت می کنند. بازیگران اصلی شامل VeChain و Stellar Lumens هستند که به ترتیب 7.1 و 6.9 درصد کاهش را ثبت کرده اند.

شاخص های فنی BNB/USDT: معامله گران به دنبال پشتیبانی 415 دلار هستند

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاو نر می تواند 420 دلار پشتیبانی کند؟  1
شاخص های فنی BNB/USDT توسط Tradingview

با توجه به شاخص های فنی ، MACD سردرگمی را در بازارها نشان می دهد زیرا دو EMA در 24 ساعت گذشته چندین کراس اوور را نشان می دهند. به طور کلی ، حرکت در هر دو طرف پایین است زیرا خرس ها و گاوها برای تسلط بر بازار تلاش می کنند. با ادامه نوسان قیمت بایننس کوین بین حمایت 420 دلار و سطح مقاومت 435 دلار ، این شاخص خنثی باقی می ماند.

RSI طبق گزارش دیروز وارد منطقه خرید بیش از حد شده بود ، اما از زمان رد قیمت 435 دلار ، این شاخص به زیر سطح شاخص 60.00 بازگشت. الگوی متحرک زیگزاگ اندیکاتور عدم حرکت در دو طرف بازار را نشان می دهد. در همین حال ، موقعیت فعلی اتاق قیمت Binance Coin را برای حرکت در هر دو جهت فراهم می کند.

خط متوسط ​​گروههای Bollinger پشتیبانی قوی از قیمت قیمت Binance Coin را فراهم می کند و خریداران را قادر می سازد تا از سطح 420 دلار دفاع کنند. با این حال ، گاوها تلاش می کنند تا از حد بالای شاخص عبور کنند و نوسان BNB در منطقه ادامه دارد.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته یک سیگنال خرید را نشان می دهد که قدرت صعودی را در سطح قیمت فعلی نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 12 مورد از 26 شاخص فنی اصلی را در حمایت از حرکت صعودی قیمت بایننس نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها پنج مورد از شاخص های مربوط به سیگنال های فروش می پردازند که نشان دهنده حضور نزولی کم در سطح فعلی است. در همین حال ، نه شاخص باقی مانده روی حصار نشسته اند و هیچ سیگنالی برای حمایت از هر دو طرف بازار صادر نمی کنند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته این احساس را به اشتراک می گذارد ، همچنین سیگنال خرید را نشان می دهد که چشم انداز مثبتی برای عملکرد قیمت Binance Coin در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 14 شاخص را نشان می دهد که نشان می دهد حرکت قیمتی بایننس بیشتر در برابر صعود انجام می شود و تنها سه شاخص نشان دهنده حرکت نزولی قیمت است. در همین حال ، هشت شاخص در زمان نوشتن خنثی باقی می مانند.

از قیمت Binance Coin چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاو نر پشتیبانی 420 دلاری دارد؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

از دیروز شاخص ها به سمت خرس ها حرکت کرده اند که نشان دهنده افزایش فشار نزولی در نمودارهای کوتاه مدت با تغییر تسلط بر بازار است. بیشتر فشار فروش ناشی از کاهش قیمت بیت کوین است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت سکه بایننس تا مرز 450 دلار افزایش یابد زیرا تجزیه و تحلیل فنی میان مدت حمایت قوی از گاوها را نشان می دهد. با این حال ، انتظار می رود BNB قبل از حرکت به سمت بالا مدتی زیر مرز 435 دلار باقی بماند. در مقابل ، اگر قیمت به زیر 420 دلار برسد ، خریداران باید از سطح 400 دلار دفاع کنند تا از حرکت نزولی بیشتر جلوگیری شود.