منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت امواج: WAVES پس از یک دوره نزولی ارزش خود را در 3.49 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: WAVES پس از یک دوره نزولی ارزش خود را در 3.49 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت امروز Waves نشان می دهد که بازار امروز پس از عبور از مقاومت در 3.57 دلار، نزولی است. مدتی است که بازار روند نزولی داشته است و به نظر می رسد این روند می تواند در کوتاه مدت ادامه یابد. بزرگترین سطح حمایت برای WAVES/USD 3.44 دلار است و اگر این سطح شکسته شود، بازار ممکن است نزولی بیشتری ببیند.

این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 3.49 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 383 میلیون دلار است. حجم معاملات 24 ساعته برای این دارایی 120 میلیون دلار است و در 24 ساعت گذشته 1.94 درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه WAVE/USD. امواج تا محدوده 3.00 دلار پایین می آیند

نمودار تحلیل قیمت موج 24 ساعته نشان می دهد که بازار از زمانی که در هفته گذشته به 3.60 دلار رسید، در روند نزولی قرار داشته است. سپس بازار تغییر کرد و به پایین ترین سطح 3.49 دلار در 24 ساعت گذشته سقوط کرد. بازار در چند روز اخیر در حال تثبیت بوده و به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. به نظر می رسد بازار می تواند در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا خرس ها به دنبال کنترل هستند.

تصویر 241
نمودار قیمت 1 روزه WAVES/USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت WAVES/USD از میانگین متحرک 200 روزه عبور می کند که یک علامت نزولی است. بازار همچنین زیر میانگین متحرک 50 روزه معامله می شود. RSI برای این جفت در حال حاضر روی 33.92 است که نشان می دهد بازار در محدوده نزولی قرار دارد. MACD برای این جفت نیز در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته WAVES/USD: Waves با 3.57 دلار رد شد

تجزیه و تحلیل قیمت امواج 4 ساعته نشان می دهد که شرایط فعلی بازار با کاهش قیمت، پتانسیل منفی را نشان می دهد. علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت باز شدن خفیف است که منجر به معامله ارز دیجیتال در سطح 3.00 دلار می شود.

تصویر 239
نمودار قیمت 4 ساعته WAVES/USD. منبع: TradingView

بازار در سطح 3.57 دلار با رد مواجه شده است و برای اینکه گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند، یک شکست بالاتر از این سطح لازم است. سطح مقاومت اصلی بعدی برای WAVES/USD در سطح 4.00 دلار است. خط MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. RSI برای این جفت در حال حاضر بالای 50 است، که نشان می دهد ممکن است بازار در زمان نزدیک درست باشد. میانگین متحرک 50 در حال حاضر زیر میانگین 200 متحرک است که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت امواج

تحلیل قیمت امواج نشان می دهد که بازار امروز پس از عبور از مقاومت در 3.57 دلار، نزولی است. مدتی است که بازار روند نزولی داشته است و به نظر می رسد این روند می تواند در کوتاه مدت ادامه یابد. بزرگترین سطح حمایت برای WAVES/USD 3.44 دلار است و اگر این سطح شکسته شود، بازار ممکن است نزولی بیشتری ببیند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.