منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت امواج: WAVES با افزایش شتاب خرس ها به 3.25 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: WAVES با افزایش شتاب خرس ها به 3.25 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Waves نزولی است زیرا فشار فروش از سمت نزولی ایجاد شده است. بازار در دو روز گذشته از روند صعودی پیروی کرد و سکه در این مدت ارزش قابل توجهی پیدا کرد، اما برای ادامه روند صعودی بیشتر در آینده، باید اصلاح شود.

تصویر 284
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

شرایط تغییر کرده است زیرا خرس‌ها امروز در برابر حرکت‌های بالاتر مقاومت کرده‌اند و جفت ارز دیجیتال شروع به اصلاح کرده است. با این حال، پشتیبانی در 3.18 دلار وجود دارد و اگر حمایت ادامه یابد، ممکن است افت قیمت به زیر این نقطه را متوقف کند.

نمودار قیمت یک روزه WAVES/USD: سطوح قیمت به 3.25 دلار کاهش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت امواج نشان می دهد که خرس ها منحنی قیمت را امروز تعریف می کنند. WAVES/USD پس از بهبود صعودی دیروز در حال اصلاح است. جفت WAVES/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3.25 دلار معامله می شود. هفته گذشته به طور کلی برای این جفت ارز مضر بود زیرا با وجود بهبودی که طی دو روز گذشته انجام شد، در این مدت حدود 1.60 درصد از ارزش خود را از دست داد. و امروز فشار فروش برگشته است و روند همان است که خرس ها با پایین آوردن قیمت، تابع قیمت را تعریف می کنند.

تصویر 282
نمودار قیمت 1 روزه WAVES/USD. منبع: TradingView

قیمت زیر میانگین متحرک (MA) معامله می‌شود که روی 3.37 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز روند نزولی را برای امروز تأیید می کند زیرا در منحنی نزولی شیب دار در شاخص 32.58 قرار دارد که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت امواج نشان می دهد که خرس ها در تلاش برای برتری هستند و به ارزش کلی سکه آسیب وارد کرده اند، اما در عین حال، گاوها از فشار نزولی طفره می روند زیرا حمایت ظاهر شده است و تابع قیمت یک بار دیگر بالا می رود.

تصویر 283
نمودار قیمت 4 ساعته WAVES/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته میانگین خود را در 3.24 دلار زیر سطح قیمت نگه داشته اند، در حالی که باند بالا در 3.35 دلار و باند پایین در مارک 3.15 دلار است. RSI نزدیک به خط مرکزی منطقه خنثی در شاخص 38.90 سقوط کرده است، اما با از سرگیری فعالیت خرید در بازار، منحنی به آرامی به سمت بالا می چرخد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت امواج

تحلیل قیمت Waves نشان می دهد که سکه امروز در حال اصلاح است و ممکن است روند نزولی را برای امروز دنبال کند زیرا بازار گسترده تر نیز نزولی است. پشتیبانی موجود در 3.18 دلار به اندازه کافی قوی است که کریپتو را در بالا نگه دارد، اما اگر حمایت از بین برود، ممکن است WAVES/USD به سمت سطح 3.18 دلار پایین بیاید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.