منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت امواج: نوسان نزولی منجر به سقوط شدید تا لبه 3.15 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: نوسان نزولی منجر به سقوط شدید تا لبه 3.15 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 352
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت امواج، روند نزولی روز را تأیید می کند، زیرا خرس ها حتی امروز نیز موقعیت پیشرو را اشغال کرده اند. در دو هفته گذشته با تسلط خرس‌ها بر بازار، قیمت به حد قابل توجهی کاهش یافت. روند مشابهی در طول روز مشاهده شد، جایی که قیمت به دلیل فشار زیاد فروش به 3.15 دلار کاهش یافت. در صورت ادامه روند فعلی در آینده، کاهش بیشتر در ارزش WAVES/USD پیش بینی می شود.

نمودار قیمت یک روزه WAVES/USD: خرس‌ها پس از آخرین اعتصاب، قیمت را به 3.15 دلار پایین می‌آورند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Waves نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بوده و از هم اکنون به نزول خود ادامه می دهد و جفت WAVES/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3.15 دلار معامله می شود. روند قیمت نسبت به دیروز نزولی بود و امروز به نظر می رسد قیمت در حال کاهش است. حجم معاملات در حال حاضر 52 میلیون دلار، ارزش بازار 345 میلیون دلار است و در مجموع سکه در 24 ساعت گذشته 0.25 درصد از دست داده است.

تصویر 351
نمودار قیمت 1 روزه WAVES/USD منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 31.43 قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می دهد روند نزولی فعلی ممکن است به زودی معکوس شود، اما در حال حاضر، جو بازار نزولی است. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال بالای شمعدان قرار دارد و گاوها باید به زودی کنترل را در دست بگیرند تا آن را برگردانند. SMA 50 در حال حاضر 3.87 دلار است و SMA 200 در 3.15 دلار است که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت نزولی است، زیرا SMA 200 بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: ارزش ارز دیجیتال پس از بازیابی به 3.15 دلار می رسد

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت امواج نشان دهنده کاهش مداوم قیمت است و هیچ تلاش صعودی قابل توجهی امروز مشاهده نشده است. گاوها و خرس‌ها دائماً موقعیت‌های پیشرو را عوض می‌کردند، اما اکنون خرس‌ها در راس کار هستند. انتظار می رود بازار امروز کاملاً نوسان داشته باشد زیرا سطح قیمت ها به سطح حمایت اصلی نزدیک شده است.

تصویر 350
نمودار قیمت 4 ساعته WAVES/USD منبع: TradingView

نوسانات در حال کاهش است، که نشان می دهد که روندهای آینده بازار ممکن است به حمایت از خریداران ارزهای دیجیتال تبدیل شود. اگر SMA را مورد بحث قرار دهیم، SMA کوتاه مدت 50 بسیار کمتر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد بازار ممکن است مقاومتی در حدود سطح 3.19 دلار داشته باشد. از سوی دیگر، اگر به بلندمدت 200 SMA نگاه کنیم، بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است و ممکن است به عنوان یک سطح حمایتی اصلی در صورت شکست نزولی عمل کند.

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل تمایل نزولی نشان داده شده توسط قیمت به 43.36 کاهش یافته است. MACD کاملاً نزولی به نظر می رسد و به نظر می رسد بازار در حال از دست دادن حرکت صعودی خود است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت امواج

با نگاهی به تحلیل قیمت Waves، می توان گفت که بازار در حال حاضر تحت یک طلسم نزولی قرار دارد و اگر خرس ها همچنان بر بازار تسلط داشته باشند، ممکن است یک شکست نزولی رخ دهد. سطوح حمایت و مقاومت اصلی به ترتیب 3.19 دلار و 3.13 دلار هستند. بسته شدن نزولی به زیر علامت 3.13 دلار ممکن است منجر به یک روند نزولی به سمت سطح 3.00 دلار شود و شکستن بالاتر از علامت 3.19 دلار ممکن است منجر به روند صعودی به سمت سطح مقاومت 3.30 دلار شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.