منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت امواج: ارز دیجیتال پس از از دست دادن قابل توجه، پشتیبان 28.21 دلار پیدا می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: ارز دیجیتال پس از از دست دادن قابل توجه، پشتیبان 28.21 دلار پیدا می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت تا 28.213 دلار افزایش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت امواج صعودی را تایید می کند.
  • پشتیبانی همچنان در موقعیت 25.32 دلار ثابت است.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Waves نشانه هایی از بهبود را دیکته می کند، زیرا قیمت امروز یک حرکت صعودی را دنبال کرد. ارزش WAVES/USD در طول روز رشد داشته است زیرا گاوها قدرت خود را بازیافته اند. اگرچه در هفته گذشته روند نزولی مشاهده شد ، اما به دلیل حمایت صعودی ، قیمت دوباره توانست خود را انتخاب کند. در نتیجه تلاش خریداران ، قیمت به 28.21 دلار افزایش یافته است.

نمودار قیمت WAVES/USD 1 روزه: با تغییر روند روند قیمت WAVES تا 28.2 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Waves روند صعودی روز را تأیید می کند زیرا کندل های سبز دوباره در نمودار قیمت ظاهر شده اند. قیمت در حال حاضر پس از کاهش مداوم در هفته گذشته، بار دیگر یک حرکت صعودی را دنبال می کند. روند صعودی منجر به افزایش قیمت تا سطح 28.213 دلار در 24 ساعت گذشته شده است. قیمت هنوز به سطح میانگین متحرک (MA) که در 28.71 دلار است، نرسیده است.

موج تجزیه و تحلیل قیمت: ارز رمزنگاری شده پس از ضرر قابل توجه 1 در 28.21 دلار یافت می شود
نمودار قیمت WAVES/USD 1 روز. منبع: TradingView

کراس اوور بین SMA 50 و SMA 20 به دلیل افزایش قیمت به تعویق افتاده است. شاخص باند بولینگر نقش مهمی در پیش بینی صحیح دارد و ارزش بالایی آن در حال حاضر 31.671 دلار و ارزش پایین آن 25.32 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در موقعیت خنثی 50.87 است.

موج تجزیه و تحلیل قیمت: قیمت 28 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها شانس رشد بیشتر را محدود می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Waves نشان می دهد که قیمت در نتیجه تلاش های نزولی بار دیگر در حال کاهش است. روند صعودی پیشتر دنبال می شد زیرا قیمت به طور پیوسته در حال پیشرفت بود. اما در چهار ساعت گذشته با بازگشت خرس ها به نمودار قیمت، کاهش یافته است. کندل قرمز کاهش قیمت را تا سطح 28.218 دلار نشان می دهد. قیمت در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک و همچنین 28.22 دلار است.

موج تجزیه و تحلیل قیمت: ارز رمزنگاری شده پس از ضرر قابل توجه 2 در 28.21 دلار یافت می شود
نمودار قیمت WAVES/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت می کند که نشانه دیگری از روند نزولی است. به دلیل نوسانات فزاینده، باند بولینگر بالا اکنون در 29.55 دلار و باند بولینگر پایین در 27.46 دلار است. منحنی RSI نیز به سطح 45.91 نزول کرده است که یک نمره متوسط ​​است.

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: ارز دیجیتال پس از ضرر قابل توجه 28.21 دلار پشتیبان می یابد.
نمودار شاخص های فنی WAVES/USD. منبع: TradingView

شاخص کلی آن روز به سمت خنثی می رود ، زیرا در هفته های گذشته تغییرات مداوم در روندها ثبت شده است. با این حال، اندیکاتورهای بیشتری در سمت خرید یعنی 10 وجود دارد، زیرا هفت اندیکاتور در سمت فروش و 9 اندیکاتور در سمت خنثی وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک با ارسال سیگنال صعودی از خریداران حمایت می کند. نه شاخص در موقعیت خرید قرار دارد ، پنج شاخص در موقعیت فروش قرار دارند در حالی که تنها یک شاخص در موقعیت خنثی قرار دارد. اسیلاتورها خنثی می شوند و همچنین هشت نوسانگر در سطح خنثی هستند، دو نوسانگر در سطح فروش قرار دارند در حالی که تنها یک نوسانگر در سطح خرید قرار دارد.

نتیجه تحلیل قیمت موج

قیمت بار دیگر در حال افزایش است زیرا گاوها در حال حاضر در موقعیت پیشرو هستند. افزایش قیمت توسط تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Waves تأیید شده است زیرا قیمت اکنون دوباره به نقطه 28.21 دلار رسیده است. از طرفی در چند ساعت اخیر افت قیمت به ثبت رسیده است که به این معنی است که ممکن است ساعات آینده چندان مطلوب نباشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.