منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO 30 درصد کاهش می یابد، در نهایت پشتیبانی 1.55 دلار را پیدا می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO 30 درصد کاهش می یابد، در نهایت پشتیبانی 1.55 دلار را پیدا می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت الگوراند امروز صعودی است.
  • ALGO/USD یک شبه دوباره کاهش یافت.
  • مقاومت حدود 1.75 دلار پیدا شد

تحلیل قیمت الگوراند امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که در ساعات آینده بالاترین سطح پایین تر به بالای 1.55 دلار برسد. بنابراین، ALGO/USD باید دوباره به سمت بالاتر حرکت کند زیرا گاوها به دنبال بازگرداندن بخشی از ضرر دیده شده در هفته گذشته هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO 30 درصد کاهش می یابد، در نهایت پشتیبانی 1.55 دلار را پیدا می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد تداوم حرکت نزولی بوده است. بیت کوین، رهبر بازار، 1.14 درصد سقوط کرد، در حالی که اتریوم 1.99 درصد کاهش یافت. در همین حال، Avalanche (AVAX) با تقریباً 10 درصد افزایش، در میان برترین عملکردها از بزرگان قرار دارد.

حرکت قیمت الگوراند در 24 ساعت گذشته: الگوراند پس از تثبیت به زیر 1.75 دلار دوباره کاهش یافت

ALGO/USD در محدوده 1.63 تا 1.76 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 5.96 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 97 میلیون درصد رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 10.22 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 22 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ALGO/USD: حرکت برای آزمایش مجدد پایین ترین سطح قبلی

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت فشار فروش در یک شب باشیم که احتمالاً منجر به آزمایش مجدد پایین‌ترین سطح قبلی بالای 1.55 دلار می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO 30 درصد کاهش می یابد، پشتیبانی در 1.55 دلار می یابد؟
نمودار 4 ساعته ALGO/USD. منبع: TradingView

قیمت الگوراند در هفته گذشته فروش بالایی داشته است. پس از یک حرکت بسیار نوسان به بالاترین سطح 2.30 دلار و کاهش در ساعات بعدی، در نهایت در 12 نوامبر، بالاترین قیمت جدید در 2.35 دلار تعیین شد.

با این حال، از آنجا، یک رد قوی برای صعود بیشتر مشاهده شد، که به سرعت منجر به کاهش شدید به سمت علامت 2 دلار شد. در روزهای بعد، فشار نزولی کاهش یافت و در نهایت به 1.90 دلار رسید.

هنگامی که مرز 1.90 دلار شکسته شد، دیروز یک جهش عظیم پایین تر دنبال شد و حمایت در 1.55 دلار یافت شد. از آن زمان به بعد، قیمت Algorand به زیر 1.75 دلار تثبیت شد و دوباره یک شبه پایین آمد. بنابراین، انتظار داریم ALGO/USD در اواخر امروز به روند نزولی خود ادامه دهد.

تحلیل قیمت الگوراند: نتیجه گیری

تحلیل قیمت الگوراند امروز نزولی است زیرا ما انتظار کاهش بیشتر در اواخر امروز را داریم. به احتمال زیاد، ALGO/USD پایین ترین سطح قبلی را در 1.55 دلار مجددا آزمایش خواهد کرد، با احتمال خوب، کاهش بیشتر.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Algorand هستید، راهنمای ما را در مورد eToro vs Coinbase، How to Mine Algorand Classic و Algorand vs Cardano بخوانید.