منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO حمایت 1.70 دلاری را مجدداً آزمایش می کند، برای افزایش قیمت گرم می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO حمایت 1.70 دلاری را مجدداً آزمایش می کند، برای افزایش قیمت گرم می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت الگوراند امروز صعودی است.
  • ALGO/USD یک شبه دوباره کاهش یافت.
  • مقاومت حدود 1.82 دلار پیدا شد

تحلیل قیمت Algorand امروز صعودی است، زیرا پیش‌بینی می‌کنیم در ساعات آینده یک بالاترین قیمت پایین‌تر در بالای 1.72 دلار ایجاد شود. در نتیجه، ALGO/USD باید یک بار دیگر افزایش یابد زیرا گاوها تلاش می‌کنند تا بخشی از آسیب‌های وارد شده در هفته گذشته را جبران کنند.تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO حمایت 1.70 دلاری را دوباره آزمایش می کند، گاوها برای افزایش 1 گرم می شوند.

نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

داده‌های کل بازار ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که اکثر سکه‌ها در منطقه قرمز معامله می‌شوند. Solana و CRO تنها سودآوران در 24 ساعت گذشته به ترتیب با 3.56 و 12.56 درصد هستند. رهبران بازار بیت کوین و اتریوم 2.97 درصد و 4.2 درصد از ارزش خود را کاهش دادند.

حرکت قیمت الگوراند در 24 ساعت گذشته: الگوراند پس از تثبیت به زیر 1.75 دلار دوباره کاهش یافت

در طول دوره، ALGO/USD بین 1.63 تا 1.76 دلار در نوسان بود که نوسان قابل توجهی را در 24 ساعت گذشته نشان داد. حجم معاملات با 5.96 درصد کاهش به 97 میلیارد درصد رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار در حال حاضر حدود 10 میلیارد دلار است و آن را در رتبه 22 در سراسر جهان قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ALGO/USD: حرکت برای آزمایش مجدد پایین ترین سطح قبلی

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم بازگشت فشار فروش را در یک شب مشاهده کنیم که احتمالاً منجر به آزمایش مجدد پایین‌ترین سطح قبلی در 1.55 دلار می‌شود.

تحلیل قیمت الگوراند
نمودار 4 ساعته ALGO/USD. منبع: TradingView

قیمت الگوراند در هفته گذشته فروش قابل توجهی داشته است. پس از صعود شدید به 2.30 دلار و کاهش طی چند ساعت آینده، بالاترین قیمت جدید در 2.35 دلار در 12 نوامبر ایجاد شد.

قیمت به حدود 2.50 دلار کاهش یافت، اما بازار واکنش کندی نشان داد و پس از پایین آمدن از مرز 3 دلار، اندکی حمایت کرد. به دنبال آن، رد شدید برای سود بیشتر مشاهده شد که در نهایت منجر به کاهش شدید به زیر سطح 3 دلار شد. فشار نزولی در روزهای بعد شروع به کاهش کرد و در نهایت با یک تجمع به اوج خود رسید.

سد 1.90 دلار در اوایل صبح امروز شکسته شد و باعث شد تا فروش بزرگی آغاز شود که دیروز با حمایت 1.55 دلار ادامه یافت. قیمت Algorand از آن زمان به زیر 1.75 دلار تثبیت شده است و یک شبه دوباره کاهش می یابد. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که ALGO/USD در اواخر امروز به روند نزولی خود ادامه دهد

تحلیل قیمت الگوراند: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Algorand امروز نزولی است، زیرا ما کاهش بیشتری را در اواخر امروز پیش بینی می کنیم. با احتمال قوی زیان‌های اضافی، پیش‌بینی می‌کنیم که ALGO/USD پایین‌ترین قیمت قبلی 1.72 دلار را مجدداً آزمایش کند، با احتمال متمایز نزول ادامه دار.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Algorand هستید، راهنمای ما را در مورد eToro vs Coinbase، How to Mine Algorand Classic و Algorand vs Cardano بخوانید.