منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO به بالای 1.80 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO به بالای 1.80 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند ادغام بیشتر را پیشنهاد می کند
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 1.750 دلار است
  • ALGO با مقاومت در سطح 1.8250 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand نشان می دهد که ALGO از مرز 1.80 دلار عبور کرده است زیرا خریداران به شدت در سطح حمایت 1.72 دلار جهش کرده اند. این حرکت باعث معکوس شدن روند شده است و خریداران در زمان انتشار بر بازار تسلط پیدا می کنند که نشان دهنده حرکت رو به بالا بیشتر است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل HEX و BNB هستند که به ترتیب شیب 13.76 و 9.29 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO صعودی است اما حرکت کم باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO به بالای 1.80 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟  1
شاخص های فنی برای ALGO/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی، MACD در حال حاضر صعودی است که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، نشانگر حرکت کم را نشان می دهد زیرا هیستوگرام در زمان فشار دادن کوچک است. علاوه بر این، این اندیکاتور در طی سه روز گذشته چهار کراس اوور را مشاهده کرده است که نشان دهنده عدم وجود جهت روشن برای تحلیل قیمت Algorand است.

EMA ها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا Algorand حرکت خالص کمی را در ماه نوامبر ثبت می کند. در زمان انتشار، 26-EMA به صورت افقی حرکت می کند که منعکس کننده نوسان قیمت در 2 روز گذشته است. از سوی دیگر، 12-EMA به افزایش اخیر بالای 1.80 دلار واکنش نشان داده و به سمت بالا حرکت کرده است.

RSI در حال حاضر خنثی است و نزدیک به میانگین در 55.98 علامت شاخص معامله می شود که نشان دهنده یک سوگیری صعودی خفیف نسبت به عملکرد قیمت است. در زمان انتشار، این اندیکاتور به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در بازارها است. این اندیکاتور برای مدت طولانی خنثی بوده و نشان می دهد که ALGO نوسانات کمی را در نمودارهای میان مدت مشاهده کرده است.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند، اما در ساعات اخیر رشد جزئی به سمت بالا را نشان می‌دهند زیرا قیمت از حد بالایی باند می‌شکند. پیش از این، سقف بالای باند در 1.8250 دلار، سطح مقاومتی را برای گاوها نشان داد. با این حال، از آنجایی که قیمت از مرز 1.830 دلار عبور می کند، باندها اکنون سطح حمایت رو به رشدی را در مرز 1.7670 دلار ارائه می دهند.

تجزیه و تحلیل فنی برای ALGO/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند 4 ساعته، سیگنال خریدی را با 12 نشانگر از 26 شاخص فنی اصلی که حمایت از گاوها را نشان می دهد، صادر می کند. از سوی دیگر، هیچ یک از شاخص‌ها از خرس‌ها حمایت نمی‌کنند که حاکی از آن است که فعالیت‌های فروش کمی در بازارها اتفاق می‌افتد. در همین حال، ده نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و هیچ سیگنالی در زمان نگارش منتشر نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت الگوراند این احساس را به اشتراک می گذارد و یک سیگنال خرید با 10 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا قیمت را در مقابل هشت اندیکاتور نشان دهنده حرکت نزولی قیمت است. در حالی که تحلیل ها مجدداً تسلط صعودی در بازارها را تأیید می کند، نمودارهای میان مدت نشان می دهد که هنوز فشار فروش بر عملکرد قیمت در فریم های روزانه فشار می آورد. در عین حال، ده اندیکاتور خنثی هستند و در زمان انتشار از هیچ یک از طرفین بازار پشتیبانی نمی کنند.

از تحلیل قیمت الگوراند چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO به بالای 1.80 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند ادامه دهند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand نشان می دهد که ALGO در حدود سطح قیمت 1.80 دلار در بلاتکلیفی گیر کرده است. در حالی که اقدام قیمت قبلاً برای هر دو تلاش کرده بود، یعنی شکستن 1.70 دلار و بالا رفتن از مرز 1.850 دلار، هیچ یک از طرفین موفق نبودند و قیمت همچنان در نوسان بود. با شکست اخیر، ALGO همچنان در کانال ادغام میان مدت باقی می ماند و تا زمانی که از مرز 1.90 دلار عبور کند به این کار ادامه خواهد داد.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار داشته باشند که تحلیل قیمت Algorand به نوسان خود در حدود 1.800 دلار ادامه دهد، زیرا تحلیل های فنی میان مدت حرکت کم نسبت به هر دو طرف را نشان می دهد. از سوی دیگر، در حالی که تکنیک های کوتاه مدت حاکی از افزایش حرکت صعودی است، تمایل بازار به شدت صعودی نیست و حدس و گمان همچنان در بازارها بالاست.