منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO با نزدیک شدن به 2 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO با نزدیک شدن به 2 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت الگوراند امروز بسیار صعودی است.
  • پشتیبانی قوی از ALGO با قیمت 1.94 دلار وجود دارد.
  • نزدیکترین مقاومت در 2.04 دلار یافت می شود.

تحلیل قیمت Algorand برای امروز صعودی است زیرا قیمت به مرز روانی 2 دلار نزدیک می شود. حرکت صعودی کنونی پس از سقوط فلش ​​در 26 نوامبر آغاز شد، زیرا از آن زمان تابع قیمت به سمت بالا باقی ماند، اما امروز گاوها از 1.81 دلار به 1.99 دلار صعود کردند و از مقاومت 1.82 دلار و مقاومت دیگر در 1.97 دلار عبور کردند، زیرا حرکت صعودی امروز کاملاً قابل توجه است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال امروز احساسات متفاوتی را مشاهده کرد، زیرا در شروع جلسه معاملات، فعالیت‌های صعودی خوبی ثبت شد، اما خرس‌ها در نیمه دوم بازگشتند و بسیاری از سکه‌ها، از جمله بیت‌کوین، معکوس شدند. بسیاری از سکه ها ضرر کردند. با این حال، طی چند ساعت گذشته، گاوها موفق به ورود شدند و بازار دوباره احیا شد و Klaytn و Algorand به ترتیب با 12 و 10.5 درصد افزایش، در صدر جدول قرار گرفتند.

نمودار قیمت 1 روزه ALGO/USD: قیمت بالاتر از 2 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه الگوراند افزایش قابل توجهی را در ارزش جفت ALGO/USD نشان می دهد، زیرا سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.99 دلار معامله می شود. جفت کریپتو سود قابل توجهی را از نظر افزایش قیمت به میزان 10.5 درصد در روز گذشته گزارش می‌کند و این ارز رمزنگاری نیز افزایش 15 درصدی ارزش قیمت را در هفته گذشته گزارش می‌دهد. ارزش بازار نیز یک شبه 7.44 درصد افزایش یافت و حجم معاملات در همان بازه زمانی 40 درصد افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO با نزدیک شدن به 21 دلار افزایش می یابد
نمودار قیمت 1 روزه ALGO/USD. منبع: Tradingview

گسترش باندهای بولینگر نوسانات ملایمی را نشان می دهد، باند بالایی در 2.09 دلار نشان دهنده مقاومت برای غلبه بر گاوهای ALGO است و باند پایینی در 1.56 دلار، به طور متوسط ​​1.82 دلار نشان دهنده سطح حمایت برای ALGO است. میانگین متحرک (MA) در علامت 1.77 دلار زیر سطح قیمت است، زیرا قیمت در 29 نوامبر بالاتر از MA حرکت کرد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک شیب رو به بالا در امتیاز 57 است که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

تحلیل قیمت الگوراند: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته الگوراند نشان می دهد که سکه کمی بیش از حد خرید شده است زیرا به دلیل غلبه بر فشار فروش توسط خریداران همچنان به افزایش ارزش خود ادامه می دهد. تابع قیمت در بیشتر مواقع رو به بالا باقی ماند، خرس‌ها تنها چند ساعت قبل مداخله کردند، و یک بازگشت کوچک مشاهده شد، اما گاوها دوباره کنترل را به دست گرفتند و قیمت دوباره به سمت بالا حرکت کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO با نزدیک شدن به 22 دلار افزایش می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته ALGO/USD. منبع: Tradingview

نوسانات نسبتاً برای ALGO نسبت به چند روز گذشته در نمودار 4 ساعته بالا است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند. باند بالا در مارک 1.97 دلار و باند پایین در علامت 1.60 دلار است. میانگین باندهای بولینگر 1.79 دلار است که نشان دهنده حمایت از سکه است. میانگین متحرک (MA) در مرز 1.87 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه اشباع خرید با شاخص 74 معامله می شود و RSI همچنان منحنی صعودی خود را حفظ کرده است که به ادامه فعالیت خرید اشاره دارد.

تحلیل قیمت الگوراند: نتیجه‌گیری

تحلیل قیمت Algorand کاملاً در سمت صعودی قرار دارد، زیرا سکه امروز افزایش یافته است. سکه نزدیک به علامت روانی 2 دلار است زیرا قیمت در زمان نگارش مقاله بین 1.97 تا 1.99 دلار در نوسان است که نشانه ای از فشار فروش در این نقطه قیمت است. ALGO ممکن است قبل از شکستن این مقاومت حیاتی، کمی عقب‌نشینی کند. از سوی دیگر، اگر حرکت صعودی ادامه یابد، ALGO ممکن است در ساعات آینده از بالای 2 دلار عبور کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.