منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: با تسلط خرس‌ها، ALGO به زیر 0.3800 دلار سقوط می‌کند

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: با تسلط خرس‌ها، ALGO به زیر 0.3800 دلار سقوط می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت الگوراند حرکت نزولی را تا 0.3500 دلار نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.3800 دلار است
  • ALGO با مقاومت 0.4024 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand نشان می دهد که ALGO نتوانسته است از مرز 0.4200 دلار عبور کند و رد زیر باعث شد قیمت به زیر 0.4000 دلار سقوط کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته، احساس نزولی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ، حرکت‌های منفی قیمت را ثبت می‌کنند. بازیگران اصلی شامل AVAX و SOL هستند که به ترتیب 7.41 و 5.64 درصد کاهش را مشاهده کردند.

تحلیل قیمت الگوراند: ALGO به زیر 0.3800 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO به زیر 0.3800 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها 1 را می گیرند
شاخص های فنی برای ALGO/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی قوی را همانطور که در عمق بالای هیستوگرام مشاهده می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، رنگ تیره این اندیکاتور حاکی از یک حرکت نزولی در حال افزایش است، زیرا قیمت تا مرز 0.3750 دلار کاهش می یابد.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، از آنجایی که بازار ALGO به شدت نزولی می شود، EMA ها شروع به حرکت به سمت پایین کرده اند و 12-EMA پیشرو است. در زمان انتشار، با افزایش فعالیت فروش در ساعات اخیر، 12-EMA به شدت از 26-EMA متفاوت است.

RSI از 27 مه در منطقه خنثی معامله می شد، زیرا نوسانات قیمت برای Algorand در نمودارهای کوتاه مدت کاهش یافت. در حال حاضر. این اندیکاتور نزدیک به منطقه اشباع فروش در سطح 30.00 واحد شاخص معامله می شود و در 32.96 شناور است. این اندیکاتور در حال حاضر به سمت پایین حرکت می کند و فشار از سمت نزولی بازار را نشان می دهد. با این حال، اندیکاتور هنوز در حالت خنثی است، و قبل از نیاز به اصلاح، فضایی را برای حرکت رو به پایین بیشتر نشان می دهد.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند اما در ساعات اخیر با شکسته شدن قیمت به زیر مرز 0.3800 دلار، واگرایی شدیدی را نشان می‌دهند. در حال حاضر، خط پایین این اندیکاتور در علامت 0.3812 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که خط میانگین مقاومت را در علامت 0.4024 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای ALGO/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Algorand سیگنال فروش قوی را با 18 شاخص فنی از 26 شاخص اصلی که از خرس‌ها پشتیبانی می‌کنند، منتشر می‌کند. از سوی دیگر، هیچ یک از شاخص‌ها از گاوهای نر حمایت نمی‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی کم یا بدون حضور صعودی نشان می‌دهند. در عین حال، هشت اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند 24 ساعته این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش را با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به پایین را در مقابل تنها یک شاخص نشان دهنده حرکت رو به بالا است. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت الگوراند چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO به زیر 0.3800 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها 2 را تصاحب می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند نشان می دهد که پس از رد شدن در مرز 0.4200 دلار، ALGO تا مرز 0.4000 دلار سقوط کرد، اما فشار فروش فزاینده سطح حمایت را خرد کرد و قیمت به 0.3800 دلار کاهش یافت. در حال حاضر، با ادامه افزایش فشار فروش، قیمت به زیر این حد رسیده است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که ALGO حرکت نزولی بیشتری را با تشدید فشار نزولی مشاهده کند. علاوه بر این، به دلیل عدم فعالیت خرید، می توان حرکت نزولی قوی را انتظار داشت. این پیشنهاد با تحلیل‌های فنی میان‌مدت تقویت می‌شود که افت تا سطح 0.3500 دلار را با افت احتمالی تا مرز 0.3400 دلار نشان می‌دهد.