منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت الروند: گاوهای EGLD با 10 درصد افزایش به 271 دلار می رسند. آیا ATH بعدی است؟

تجزیه و تحلیل قیمت الروند: گاوهای EGLD با 10 درصد افزایش به 271 دلار می رسند. آیا ATH بعدی است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت الروند امروز به شدت صعودی است.
  • نزدیکترین مقاومت در 280 دلار است.
  • نزدیکترین پشتیبانی برای EGLD در 265 دلار یافت می شود.

تحلیل قیمت الروند نشان می دهد که EGLD/USD امروز بسیار صعودی است. گاوهای EGLD به سمت بالاترین سطح تاریخ 281 دلار حرکت می کنند، زیرا الروند با موفقیت از مقاومت 259 دلار عبور کرد و سپس در یک حرکت سریع از مقاومت بالاتر بعدی 265 دلار پرید و هدف بعدی خود را هدف قرار داد که اتفاقاً این است. چیزی جز رکورد قبلی 281 دلار نیست.

بازار گسترده‌تر کریپتو نشان‌دهنده احساسات منفی است زیرا پادشاه بیت‌کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ ۶۶۰۰۰ دلار در حال اصلاح است. اتریوم نیز به محدوده 3900 دلار بازگشت. بسیاری از سکه های برتر نیز طی 24 ساعت گذشته زیان گزارش کرده اند. با این حال، تعداد معدودی در حال مسابقه هستند و سودهای عظیمی را گزارش می‌کنند و سولانا با افزایش بیش از 13 درصدی در صدر جدول قرار دارد.

نمودار قیمت 1 روزه EGLD/USD: EGLD به بالاترین حد خود نگاه می کند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت الروند افزایش قابل توجهی را در قیمت نشان می دهد، زیرا این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 270.7 دلار معامله می شود. به طور کلی ارزش الروند در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافته است و در طول هفت روز گذشته 14 درصد افزایش قیمت را نشان می دهد. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 36 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده میزان علاقه معامله گران است. ارزش بازار نیز 10 درصد بهبود را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت الروند: گاوهای EGLD با 10 درصد افزایش به 271 دلار می رسند.  آیا ATH بعدی است؟  7
نمودار قیمت EGLD/USD 1 روز. منبع: Tradingview

نوسانات پس از محدود شدن قابل توجهی در 19 اکتبر، زمانی که باندهای بولینگر به شدت به یکدیگر نزدیک شدند، دوباره افزایش می یابد، اما به زودی شروع به واگرایی کردند زیرا قیمت به سطوح شیب دار بالاتر رفت. در حال حاضر، قیمت EGLD/USD بالاتر از باند بالایی معامله می شود، که در 264 دلار موجود است که نشان دهنده حمایت از قیمت الروند است.

شاخص قدرت نسبی نتایج امیدوارکننده ای را برای EGLD/USD نشان می دهد زیرا در منحنی بالا به سمت بالا در شاخص 63 ، در نیمه بالای ناحیه خنثی قرار دارد و فضای کافی برای حرکت بیشتر به سمت بالا باقی مانده است. RSI افزایش فعالیت خرید در بازار را پیشنهاد می کند.

تحلیل قیمت الروند: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت الروند نشان می دهد فشار فروش بر عملکرد قیمت تأثیر می گذارد ، زیرا اخیراً قیمت از 274 دلار به سطح فعلی 271.7 دلار کاهش یافته است. قیمت ممکن است برای چند ساعت قبل از اینکه دوباره به سمت بالا حرکت کند به اصلاح ادامه دهد، زیرا در این نقطه بالاتر، فشار فروش یک پدیده طبیعی بازار است، زیرا در 24 ساعت گذشته، یک روند صعودی مشاهده شد و اکنون معامله گران ممکن است نگران باشند. عقب کشیدن.

تجزیه و تحلیل قیمت الروند: گاوهای EGLD با 10 درصد افزایش به 271 دلار می رسند.  آیا ATH بعدی است؟  8
نمودار قیمت EGLD/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته بالاست و قیمت همانطور که در نمودار مشاهده می شود به زیر بولینگر بالایی حرکت کرده است. در حال حاضر میانگین باندهای Bollinger در 246 دلار نشان دهنده پشتیبانی است و حد بالایی در 274 دلار نشان دهنده مقاومت برای ELDG/USD است. RSI همچنین وضعیت بیش از حد فروش را نشان می دهد و رکود را تجربه کرده است ، اما هنوز در شاخص 75 در منطقه فروخته شده است.

تحلیل قیمت الروند: نتیجه گیری

تحلیل قیمت الروند نشان می دهد که الوند در این مقطع زمانی بسیار صعودی است. اگر الروند از معامله گران حمایت کند که از ترس عقب نشینی کوتاه مدت سود خود را رزرو می کنند ، فشار فروش همانطور که در حال حاضر مشاهده می شود ممکن است توسط گاوها غلبه کند. شانس زیادی برای الروند وجود دارد که در ساعات آینده به رکورد جدیدی دست یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.