منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD پس از شکست صعودی به 1593 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD پس از شکست صعودی به 1593 دلار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل امروز قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال به صورت صعودی در حال حرکت است، زیرا یک روند صعودی دنبال می شود و قیمت در 24 ساعت گذشته بهبود قابل توجهی داشته است. صعود صعودی منجر به افزایش چشمگیر قیمت شده است زیرا ارزش آن به 1546 دلار ارتقا یافته است، زیرا قیمت از دیروز روند صعودی را دنبال می کند. اگرچه قیمت در برخی نقاط سقوط نزولی را تجربه کرد، اکنون ممکن است قیمت در ساعات نزدیک به سطوح بالاتری نیز حرکت کند.

تصویر 667
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin 360

جفت ETH/USD در حال حاضر در محدوده ای بین 1546 تا 1598 دلار معامله می شود. مقاومت برای ETH در حال حاضر در سطح 1598 دلار است، در حالی که حمایت قوی تا سطح 1546 دلار افزایش یافته است. ارزش بازار برای ETH 193 میلیارد دلار است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته 6.371 میلیارد دلار است که نشان می دهد علاقه قابل توجهی به جفت ETH / USD در میان معامله گران وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نمودار قیمت یک روزه: اتریوم در 24 ساعت گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است

نمودار یک روزه تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که قیمت اتریوم طی 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است، زیرا پس از 2 روز کاهش نزولی، قیمت کنترل شد و به 1593 دلار بازگشت. گاوها در مواجهه با مخالفت خرس ها توانستند بازار را به سمت بالا بکشانند و تا به اینجا عملکرد کاملاً چشمگیر بوده است.

تصویر 668
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

اگر بتواند روند صعودی خود را حفظ کند، روند صعودی فعلی بازار ممکن است منجر به افزایش بیشتر قیمت شود. اندیکاتورهای فنی در حال حاضر سیگنال خرید قوی برای ETH/USD را نشان می‌دهند، زیرا هر دو ارزش MACD و RSI بالای 50 هستند. با توجه به شاخص متحرک، این جفت به احتمال زیاد حمایت قوی در حدود 1585 دلار پیدا خواهد کرد که نشانه‌ای خوش‌بینانه است. گاو نر

تحلیل قیمت اتریوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته قیمت برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که شکست قیمت در پایان جلسه معاملاتی دیروز نزولی بوده است، زیرا سکه در ساعات گذشته در حال اصلاح بود و در آنجا گاوها پیشتاز شدند و قیمت را به 1593 دلار رساندند. وقتی دوباره راهپیمایی رو به بالا را شروع کردند. گاوها قیمت را به سطحی بازگردانده اند که روند صعودی دوباره برقرار شده است. در حال حاضر، ETH/USD در 24 ساعت گذشته 2.39 درصد افزایش یافته است و احتمالاً در جلسات آتی با افزایش صعودی بیشتر افزایش خواهد یافت.

تصویر 669
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

شاخص‌های فنی همچنین نشان می‌دهند که گاوها در حال حاضر نسبت به خرس‌ها دست بالایی دارند زیرا واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) و شاخص قدرت نسبی (RSI) در سمت مثبت قرار دارند. خط MACD به بالای خط سیگنال منتقل شده است و مقادیر RSI به 50.01 رسیده است که نشانه فشار خرید قوی در بازار است. جلسات آتی ممکن است افزایش یا اصلاح قیمت بیشتری را به همراه داشته باشد زیرا ETH/USD مقاومت در سطح 1598 دلار پیدا می کند. میانگین‌های متحرک 50 روزه و 200 روزه در یک روند جانبی قرار دارند، که بیشتر تأیید می‌کند که روند صعودی فعلی احتمالاً ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور خلاصه، در حال حاضر تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که روند صعودی بیشتری در جلسات آینده وجود دارد، زیرا داده های فنی نشان می دهد که گاوها ممکن است به زودی بر خرس ها غلبه کنند. با این حال، اگر خریداران نتوانند روند صعودی خود را حفظ کنند، احتمال اصلاح قیمت یا روند نزولی وجود دارد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.