منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD پس از آزمایش پشتیبانی در 1078 دلار اندکی کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD پس از آزمایش پشتیبانی در 1078 دلار اندکی کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز کاملاً نزولی است زیرا در حال حاضر بازار نقدینگی زیادی ندارد. ارزش بازار آن 3.08 درصد کاهش یافته است. در عین حال، حجم معاملات اتریوم در حال حاضر 49 درصد است. این منجر به نسبت حجم به بازار 0.1039 شده است.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

همانطور که نقشه حرارتی کریپتو نشان می دهد، هم اتریوم و هم بیت کوین در حال حاضر تقریباً به یک میزان کاهش یافته اند. از آنجایی که گاوها در حال حاضر تسلیم شده اند، کل بازار با احساسات بسیار منفی روبرو است. احساسات نزولی در همه ماژورها و آلتکوین ها آشکار است.

تحلیل 1 روزه قیمت اتریوم
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

در نمودار تحلیل روزانه قیمت اتریوم، می‌توانیم ببینیم که اتریوم در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد پشتیبانی در سطح 1070 دلار است. با این حال، پس از رسیدن به 1078 دلار، اندکی عقب نشینی کرده است. اگرچه توجه به این نکته مهم است که احساسات نزولی هنوز به پایان نرسیده است. هنوز هم بسیار ممکن است که اتریوم از خط حمایت عبور کند و به سمت پایین تر حرکت کند.

حرکت 24 ساعته قیمت اتریوم

در 24 ساعت گذشته، اتریوم قبل از اینکه به طور مداوم روند نزولی داشته باشد، در محدوده ای معامله شد. پایین ترین قیمت 24 ساعته 1078 دلار بود در حالی که بالاترین قیمت 24 ساعته 1143 دلار بود. اما آیا اتریوم می تواند از خط پشتیبانی عبور کند؟ به نظر می رسد پشتیبانی 1070 دلاری بسیار قوی است. با این حال، به نظر می رسد که گاوها در حال حاضر کاملاً کنترل خود را کنار گذاشته اند. بنابراین، بسیار ممکن است که اتریوم پایین بیاید.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم: آیا اتریوم کاهش می یابد؟

تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

خب، بازار کریپتو همیشه بسیار نامطمئن بوده است. بر اساس شرایط فعلی، احتمال شکست اتریوم به پایین‌تر وجود دارد. خط RSI به سختی پس از لمس 23 بهبود یافت. MACD نشانه کمی از بهبود است، اما قابل توجه نیست. بازار همچنان بسیار نزولی است و احساسات منفی هنوز به پایان نرسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

مانند همیشه، معامله گران بلندمدت باید از تعیین زمان پایین و DCA (متوسط ​​هزینه-دلار) در اتریوم اجتناب کنند، اگر معتقدند که در آینده پیشرو خواهد بود. با این حال، معامله گران کوتاه مدت و اهرمی ممکن است در حال حاضر مایل به خرید نباشند زیرا ممکن است قیمت کاهش یابد. بازار در حال حاضر بیش از حد نامطمئن است. سیر آن پس از آزمایش مجدد خط پشتیبانی ETH/USD مشخص خواهد شد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.