منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD پس از آزمایش پشتیبانی 1074 دلاری دیروز دوباره به عقب برگشت

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD پس از آزمایش پشتیبانی 1074 دلاری دیروز دوباره به عقب برگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مطابق با بازار باقی مانده، تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است. دیروز ETH/USD خط حمایتی 1074 دلاری را لمس کرد و از آن زمان، امروز تا 1183 دلار کاهش یافت. بازار در 24 ساعت گذشته کاملاً نوسان بوده است.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی کریپتو افزایش کلی ارزش بازار هر سکه را به ما نشان می دهد. می بینیم که اتریوم 3.82 درصد افزایش یافته است. در همان زمان، بیت کوین 2.25 درصد افزایش یافت. همین احساس در سکه های دیگری مانند Dogecoin و Litecoin نیز آشکار است.

تحلیل 1 روزه قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

تحلیل روزانه قیمت اتریوم تصویر کاملی از احساسات بازار به ما می دهد. می‌توانیم ببینیم که اتریوم دیروز یک خط حمایت را لمس کرد، پس از آن حرکت کاملاً به سمت مثبت تغییر کرد. خط پشتیبانی اکنون تأیید شده است، با توجه به این واقعیت که قبلاً دو بار آزمایش شده است.

RSI در حال حاضر روی 40 است که نشان می دهد بازار کاملاً متعادل است. همچنین می‌توانیم شاهد کاهش شدت منفی هیستوگرام‌های MACD باشیم که نشان می‌دهد بازار به سمت بهبود حرکت می‌کند. با این حال، بیایید بیش از حد در مورد آن مشتاق نباشیم، زیرا بازار نزولی هنوز به پایان نرسیده است و این تجمع ها می توانند کوتاه مدت باشند.

حرکت 24 ساعته قیمت اتریوم

اتریوم امروز به بالاترین سطح 24 ساعته خود یعنی 1183 دلار رسید. در همان زمان، پایین ترین قیمت 24 ساعته آن 1127 دلار تعیین شد. ارزش بازار اتریوم 3.69 درصد افزایش یافته است، در حالی که حجم 24 ساعته 9.38 درصد است. بنابراین، نسبت حجم کل 24 ساعته به ارزش بازار 0.0769 است.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم: آیا جایی برای صعود بیشتر وجود دارد؟

تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

از آنجایی که به نظر می رسد، اتریوم ممکن است در حال آماده شدن برای ورود به محدوده دیگری باشد. RSI در تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم 53.55 است. علاوه بر این، اندیکاتور MACD نیز در حال تثبیت است. بنابراین به نظر می رسد فضای کمتری برای صعود بیشتر وجود دارد.

با این حال، با توجه به این واقعیت که بازار ارزهای دیجیتال همیشه نامطمئن بوده است، این امکان وجود دارد که اتریوم پیش از لمس خط مقاومت، به روند صعودی خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته صعودی بوده است. با این حال، به نظر می رسد که این تجمع کوتاه به پایان رسیده است. پس از افت قابل توجه در چند روز گذشته، تحلیل قیمت اتریوم اکنون خود را اصلاح کرده است. بنابراین می توان انتظار داشت که ETH/USD طی 24 ساعت آینده دوباره در یک محدوده حرکت کند. در حالی که بازار اتریوم مسیر خود را مشخص می‌کند، پیش‌بینی قیمت ما را برای VeChain و Axie Infinity بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.