منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD به صورت جانبی تثبیت می شود در حالی که در حال کاهش است به زیر 1200 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH/USD به صورت جانبی تثبیت می شود در حالی که در حال کاهش است به زیر 1200 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم شرایط نزولی را مطابق با بازار کلی امروز نشان می دهد. کاهش کلی 0.56 درصدی امروز در اتریوم مشخص شده است. قیمت از بالاترین سطح 24 ساعته 1233 دلاری به 1199 دلار کاهش یافت و دوباره اندکی کاهش یافت. با این حال، شانس بیشتری برای بهبودی وجود دارد.

نمودار حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی کریپتو نشان می‌دهد که بیشتر سکه‌ها به جز تعداد کمی، قرمز معامله می‌شوند. بازار چند روزی است که نزولی است.

تحلیل 1 روزه قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

اگر به نمودار تحلیل روزانه قیمت اتریوم نگاهی بیندازیم، می‌بینیم که اتریوم در قیمت 1071 دلار پشتیبانی قوی پیدا کرده است. شرایط واقعاً برای اتریوم چندان مثبت به نظر نمی رسد. در هفته گذشته، ETH/USD با بهبودی جزئی در این بین کاهش یافته است. اما روند کلی نزولی است.

ممکن است دوباره بین 1300 تا 1200 دلار تثبیت شود. با این حال، با توجه به روند اخیر در بازار، تعجب آور نیست که اگر اتریوم در منطقه 1000 تا 1100 دلار ثبات پیدا کند. در حال حاضر، به نظر می رسد ETH/USD به آرامی به سمت آزمایش مجدد 1071 دلار می رود.

حرکت 24 ساعته قیمت اتریوم

در 24 ساعت گذشته، ارزش بازار اتریوم 0.51 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات نیز 18 درصد کاهش یافت. این باعث می شود نسبت حجم به بازار آن 0.0557 باشد. اما مانند همیشه، اتریوم رتبه 2 بازار خود را حفظ می کند.

بالاترین قیمت 24 ساعته 1233 دلار و پایین ترین قیمت 24 ساعته 1199 دلار است که نشان می دهد مقدار قابل توجهی از نوسان وجود دارد. با این حال، مطمئناً با بی ثبات ترین روزهای اتریوم قابل مقایسه نیست. در بیشتر موارد، می‌توان گفت که بازار در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر در حال تثبیت است.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم: ETH/USD به سمت تثبیت ادامه می‌دهد

تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

در حال حاضر، اتریوم به صورت جانبی در حال تثبیت است. پس از دستیابی به پایین ترین سطح روزانه 1199 دلار، مجدداً حرکت کرد. پشتیبانی محلی بعدی 1172 دلار تعیین شده است که به نظر می رسد هدف بعدی اتریوم باشد. نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها به آرامی کنترل خود را از دست می دهند. بنابراین، پس از این دوره کوتاه ادغام، اتریوم مطمئناً می تواند پشتیبانی 1172 دلاری را آزمایش کند. با این حال، هنوز با 1071 دلار فاصله زیادی دارد.

علاوه بر این، ما می توانیم یک کراس اوور قریب الوقوع را در خطوط MACD ببینیم. این نشان می دهد که تغییر در حرکت به زودی اتفاق می افتد. بنابراین، شانس زیادی برای ادامه کاهش بیشتر اتریوم وجود دارد. اینکه آیا زیر پشتیبانی خواهد شکست یا نه، داستان متفاوتی است. اما با توجه به شرایط بازار، تعجب آور نخواهد بود که شاهد پایین آمدن آن باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

در حال حاضر، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم به سمتی ادامه می دهد. با این حال، نشانگر MACD 4 ساعته به ما می گوید که خرس ها می خواهند سبقت بگیرند. شاید این زمان مناسبی برای خرید اتریوم برای سود کوتاه مدت نباشد. با این حال، اگر به تصویر بزرگ‌تر نگاه کنیم، اتریوم همچنان به میزان قابل‌توجهی از بالاترین سطح خود پایین است. اگر فکر می کنید که آینده ارزهای دیجیتال روشن است، پس سعی کنید موقعیت خود را در اتریوم DCA (متوسط ​​هزینه دلار) کنید و برای بلندمدت حفظ کنید.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.