منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH پایه ای برای 3560 دلار دارد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH پایه ای برای 3560 دلار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه برای حفظ سطح 3،560 دلار تلاش می کند.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مارک 3222 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مارک 3،560 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه ارزهای رمزنگاری شده در تلاش است تا بالاترین سطح خود را در زمان نگارش 3550 دلار حفظ کند. ملکه ارزهای رمزنگاری شده برای از دست دادن بالاترین سطح ، حرکت سریع بازار را تجربه کرد. پادشاه ارز رمزنگاری شده بیت کوین حرکت این رویداد را پیش برد و این موج مانند حمله قلبی از جهان ارزهای رمزنگاری شده عبور کرد و اتریوم نیز از این قاعده مستثنی نبود. در 24 ساعت گذشته ، ETH 6.14 درصد افزایش یافته و 5.57 درصد در مقیاس هفتگی کاهش یافته است.

شمعدان 1 روزه قیمت Ethereum تغییر رفتار معمول را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه اتریوم بیشتر نشان می دهد که نوسانات در باندهای Bollinger در حال افزایش است. مقدار بالای باند Bollinger در علامت 4057 دلار یافت می شود که بالاترین نقطه مقاومت را نشان می دهد. در حالی که نوار پایین Bollinger در مارک 2890 دلار یافت می شود که قوی ترین علامت پشتیبانی را به ما نشان می دهد. نوسانات بیش از نیم برابر است که نسبت به هفته قبل افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH پایه 3،560 دلار را پیدا می کند 1
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 1 روز.

به نظر می رسد شکل گیری کلاه پولی یک شاخص نزولی در نمودار ارزهای رمزنگاری شده است ، که همچنین شبیه یک جام معکوس و دسته ای است که در هفته گذشته اتفاق افتاده است. در مقایسه با بیت کوین ، تنها یک کراس اور نزولی وجود دارد ، میانگین متحرک 9 روزه ، که در سطح 3،753 دلار بالاتر از قیمت یافت می شود. در زمان نگارش این مقاله ، اتریوم با قیمت 3528 دلار معامله می شود. میانگین باندهای Bollinger به عنوان پشتیبانی قوی درست زیر قیمت فعلی به ارزش 3،473 دلار یافت می شود. شاخص قدرت نسبی در سطح 54.44 خنثی ایستاده است که برای تقویت حرکت صعودی سالم است و جایگاه بیشتری را در نمودارها به دست می آورد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD تصویر معکوس تجزیه و تحلیل 1 روزه را نشان می دهد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته اتریوم تصویری معکوس از نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه را نشان می دهد. نوار بولینگر بالایی و نوارهای بولینگر پایینی بسیار گسترده تر از نمودار یک روزه هستند ، اما کراس اوورهای نزولی در نمودار چهار ساعته معکوس می شوند. در نمودار چهار ساعته ، میانگین متحرک نه روزه پشتیبانی است ، در حالی که میانگین باندهای Bollinger یک متقاطع نزولی را ارائه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH با قیمت 3،560 دلار پایه 2 پیدا کرد
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 4 ساعته.

میانگین متحرک 9 روزه زیر قیمت منطقه پشتیبانی با ارزش 3،449 دلار یافت می شود. در حالی که میانگین باندهای بولینگر بالاتر از قیمت فعلی در 3627 دلار یافت می شود. نوار بالا Bollinger 4090 دلار است و نوار پایین Bollinger با علامت 3،163 دلار یافت می شود. شاخص قدرت نسبی در نمره 44.40 یافت می شود که فرصتی را برای کنترل گاوها فراهم می کند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم تا حد زیادی برای ادامه روند صعودی گاوها امروز مثبت است ، در حالی که بازار ارزهای رمزنگاری شده از شوک بزرگی که در 7 سپتامبر رخ داد در حال بازیابی است. اگر سطح پشتیبانی فعلی همچنان ادامه داشته باشد ، ملکه ارزهای رمزنگاری شده احتمالاً مجدداً بیشتر از حد 3560 دلار را دوباره آزمایش می کند. اگر سطح پشتیبانی فعلی متزلزل شود ، ملکه ارزهای رمزنگاری شده بیشتر از سطح 3440 دلار سقوط می کند. در حال حاضر ، روند صعودی نمودارهای قیمت را تحت سلطه خود دارد و نشانه هایی از سیگنال های نزولی از سایه ها در کمین است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.