منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH مجدداً 3300 دلار آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH مجدداً 3300 دلار آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که اتریوم آماده است تا قیمت مجدد 3300 دلار را مجددا آزمایش کند.
  • پشتیبانی فعلی در مارک 3225 دلار یافت می شود.
  • مقاومت فعلی در مارک 3،275 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه ارزهای دیجیتال قصد دارد بالاترین سطح 3300 دلار را مجددا آزمایش کند در حالی که پادشاه بیت کوین آماده آزمایش 50 هزار دلار است. تنها در 24 ساعت گذشته ، ملکه 0.35 درصد و 0.43 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است. همانطور که قبلاً مشاهده شد ، ملکه حرکت پادشاه را در چند روز گذشته از نزدیک دنبال می کند. در زمان نگارش این مقاله ، اتریوم با قیمت 3،271،77 دلار معامله می شود در حالی که قیمت آن بین 3،269 دلار و 3،272 دلار در نوسان است.

نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 1 روز نشان دهنده حرکت صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه اتریوم نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده بیت کوین را در مسیر صعودی دنبال می کند. نوار بالینگر بالایی با علامت 3390 دلار یافت می شود که به عنوان قوی ترین مقاومت عمل می کند. در حالی که باند پایین بولینگر در $ 3،007 است و به عنوان قوی ترین سطح پشتیبانی عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH برای آزمایش مجدد 3300 دلار 1
نمودار شمعدانی قیمت ETH/USD 1 روز. منبع: Trading View

میانگین متحرک نه روزه (SMA 9) در علامت 3230 دلار یافت می شود ، همچنین در کنار میانگین باندهای بولینگر در مارک 3،198 دلار به عنوان یک نقطه حمایت قوی عمل می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در علامت 59.09 ، بسیار پایین تر از منطقه خرید بیش از حد ، یافت می شود. این امتیاز RSI فرصت کافی را برای گاوها فراهم می کند تا بر ملکه ارزهای رمزنگاری شده تسلط پیدا کرده و از سد روانی 3300 دلار عبور کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نمودار 4 ساعته حرکت صعودی را تایید می کند

نمودار شمع تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم چهار ساعته بیشتر تأیید می کند که ارز دیجیتال احتمالاً در حرکت صعودی باقی می ماند تا دوباره علامت 3300 دلار را آزمایش کند. نوسانات در مقایسه با نمودار روزانه کمی افزایش می یابد. نوار بالای بولینگر با علامت 3320 دلار یافت می شود ، جایی که به عنوان قوی ترین علامت مقاومت عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH برای بازآزمایی مجدد 3300 دلار 2
نمودار شمع قیمت 4 ساعته ETH/USD. منبع: Trading View

باند پایین بولینگر در قیمت 3،185 دلار ایستاده است که به عنوان قوی ترین علامت حمایت از ارز رمزنگاری شده مطرح می شود. نقطه حمایتی دیگر در میانگین متحرک نه روزه (SMA 9) در مارک 3،245 دلار یافت می شود. با این حال ، امتیاز RSI در علامت 58.46 یافت می شود ، کمی پایین تر از نمودار یک روزه ، اما فرصت کافی برای شکل گیری گاوها و بالا بردن ارز رمزنگاری شده به بالای 3300 دلار را ایجاد می کند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

ملکه ارزهای رمزنگاری شده ، همانطور که از نام آن مشخص است ، در جهات مختلف به حرکت خود ادامه می دهد اما تا حد زیادی تحت پوشش پادشاه ارزهای رمزنگاری شده ، بیت کوین قرار نمی گیرد. حرکت فعلی صعودی تفاوتی با رابطه معمول BTC و ETH ندارد. در صورت تداوم سطح پشتیبانی فعلی ، ملکه به احتمال زیاد 3،300 دلار و بالاتر از آن ، 3،400 دلار و 3،500 دلار دوباره آزمایش می کند.

از سوی دیگر ، اگر بازار بار دیگر نزولی شود ، اتریوم به احتمال زیاد سطح پشتیبانی فعلی خود را از دست می دهد و به زیر سد روانی 3000 دلاری سقوط می کند. در زمان نگارش این مقاله ، آنچه بیش از اقدام قیمت اتریوم اهمیت دارد ، حرکت کلی بازار است که در حال حاضر در حال صعود است. اگر روندهای فعلی حاکم باشد ، نمی توان جلوی ملکه ارزهای رمزنگاری شده را گرفت.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.