منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH مجدداً نزولی می کند، قرار است دوباره به بالای 1000 دلار برگردد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH مجدداً نزولی می کند، قرار است دوباره به بالای 1000 دلار برگردد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که در نهایت با آرام شدن حرکت نزولی، یک پایین‌ترین سطح محلی بالاتر تعیین شود. به احتمال زیاد ETH/USD به بالاتر از 1000 دلار پایین تر از قبل تغییر خواهد کرد و در ژوئن شروع به افزایش بیشتر خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH مجدداً نزولی می کند، قرار است دوباره به بالای 1000 دلار برگردد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی خفیف معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.63 درصد رشد داشته است، در حالی که اتریوم کمی بیش از 2 درصد رشد داشته است. در همین حال، برخی از آلت‌کوین‌های برتر 6 تا 9 درصد افزایش یافته‌اند که به طور بالقوه نشان می‌دهد که بقیه بازار به زودی دنبال خواهد شد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نتوانست مقاومت 1250 دلاری را بشکند، دوباره تست نزولی می‌کند.

ETH/USD در محدوده 1091.68 تا 1246.14 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 16.39 درصد کاهش به 24.63 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 134.25 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 14.83 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH 1000 دلار را مجدداً آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته، از صبح شاهد کاهش مداوم هستیم زیرا 1250 دلار دوباره به عنوان مقاومت عمل کرد. به نظر می رسد قیمت اتریوم در ساعات گذشته کاهش یافته است، به طور بالقوه به این معنی که در نهایت یک پایین ترین سطح محلی بالاتر تعیین می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH مجدداً نزولی می کند، قرار است دوباره به بالای 1000 دلار برگردد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم بیش از یک هفته است که فروش بالایی داشته است. پس از ادغام قبلی در یک الگوی مثلث نزولی، ETH/USD به سرعت از حمایت 1700 دلاری 10 ژوئن 2022 عبور کرد.

از آنجا، اولین حمایت در 1450 دلار یافت شد، به این معنی که از دست دادن کل حدود 25 درصد از بالاترین سطح محلی قبلی. فروش پس از یک واکنش سریع ادامه یافت زیرا خرس ها کنترل بازار را در دست داشتند.

توقف بعدی با حمایت 1150 دلاری همراه بود و اندکی بعد به 1250 دلار واکنش نشان داد. قیمت اتریوم نتوانست بهبود بیشتری را حفظ کند، که منجر به یک جهش سریع دیگر در روز گذشته شد – این بار به مرز 1000 دلار.

ETH/USD برای آزمایش مجدد مقاومت بالای محلی قبلی در 1250 دلار یک شبه بازگشت، که نشان می‌دهد با کاهش فشار فروش، بازگشت به زودی آغاز می‌شود. با این حال، به عنوان یک آزمون نزولی دیگر، نمی توان به صعود بیشتر رسید.

در حال حاضر، می‌توانیم شاهد یک فشار ثابت دیگر به سمت پایین باشیم. از آنجایی که حرکت به سمت نزول کاهش یافته است، احتمالا اتریوم در نهایت یک سطح پایین محلی بالاتر را تعیین می کند، که به نوبه خود، بازار را به بالای مقاومت محلی 1250 دلار خواهد رساند.

پس از انجام این کار، بقیه ماه ژوئن باید در یک اصلاح سپری شود. هدف بالقوه صعود احتمالاً حمایت 1700 دلاری قبلی است. این به این معنی است که یک نوسان عمده دیگر به پایین تر از بالا تنظیم می شود، و از آنجا، یک فشار عمده دیگر به پایین در اواخر تابستان به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا در ساعات گذشته شاهد کاهش مداوم به سمت پایین 1000 دلاری قبلی بودیم که به تثبیت تبدیل شد. بنابراین، ممکن است به زودی یک معکوس انجام شود، به این معنی که یک پایین‌ترین سطح محلی بالاتر تعیین می‌شود، و ETH/USD آماده است تا در هفته‌های آینده یک بازنگری بسیار مهم‌تر داشته باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.