منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، هفته آینده افت شدیدی دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، هفته آینده افت شدیدی دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد افزایش به سمت بالاترین سطح قبلی و فقدان حرکت بالای 1600 دلار بودیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD در اواخر هفته معکوس شود و به سمت حمایت بعدی 1400 دلار ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، هفته آینده افت شدیدی دارد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.34 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم بیش از 5 درصد رشد کرد. در همین حال، کاردانو (ADA) با بیش از 8.6 درصد افزایش، بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: بازگشت اتریوم به 1600 دلار

ETH/USD بین 1495.68 دلار تا 1621.23 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 7.74 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 16.26 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 196 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 18.7 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH دوباره کاهش یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد معاملات کم مومنتوم در مقاومت 1600 دلاری باشیم، که نشان می‌دهد به زودی بازگشت و نزول بیشتری در اوایل هفته آینده به دنبال خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را دوباره آزمایش می کند، هفته آینده افت شدیدی دارد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در اوایل این هفته شاهد یک نوسان قوی جدید بود که به بالاترین حد خود در 1640 دلار رسید. پس از آزمایش‌های بیشتر صعودی، فقط می‌توان یک اوج کمی بالاتر را در روز جمعه ثبت کرد که ETH/USD را به یک فشار دیگر کاهش داد.

ردیابی بعدی نیز پایین‌ترین سطح محلی را کمی بالاتر نشان می‌دهد که نشان می‌دهد بازار هنوز در مرحله یکپارچگی است. آزمایش فعلی صعودی به زودی برای تایید این موضوع، اتریوم را به سمت نزولی می‌رساند.

اولین هدف آشکار حمایت 1400 دلاری است. پس از شکسته شدن آن، انتظار داریم قیمت اتریوم به سرعت کاهش یابد. از طرف دیگر، اگر حمایت ادغام فعلی شکسته نشود، می‌توانیم در اوایل هفته آینده شاهد تست‌های صعودی بیشتری باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد تثبیت قیمت در حدود 1600 دلار در 24 ساعت گذشته بودیم که با فقدان مومنتوم برای افزایش هر چه بیشتر افزایش یافت. بنابراین، ETH/USD یک منطقه معکوس قوی ایجاد کرده است، که باید به عنوان پایه ای برای شروع کاهش در هفته آینده استفاده شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.