منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را آزمایش می کند، فروش سریع بعدی؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را آزمایش می کند، فروش سریع بعدی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک بالاترین قیمت محلی پایین تر دیگر به زیر 1600 دلار بودیم که پس از کاهش بیشتر در اوایل هفته ثبت شد. بنابراین، ETH/USD باید حتی پایین تر بیاید و به دنبال عبور از حمایت 1500 دلاری در آخر هفته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را آزمایش می کند، فروش سریع بعدی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 2.25 درصد و اتریوم 3.28 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه بازار شاهد افزایش اندکی بیشتر بود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم مجدداً صعودی شد

ETH/USD در محدوده 1526.73 تا 1590.85 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با کاهش 39.6 درصدی به 14 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 193.6 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 18.83 درصد شد.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده می شود تا پایین تر ادامه یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم واکنش خفیف مقاومت 1600 دلاری را مشاهده کنیم که احتمالاً منجر به فروش بیشتر در یک شب می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره 1600 دلار را آزمایش می کند، فروش سریع بعدی؟  2
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در طول ماه نوامبر شاهد یک نوسان قوی بوده است. اوج نوسان فعلی در 1650 دلار، شنبه گذشته پس از افزایش سریع دیگری که جمعه گذشته دنبال شد، به دست آمد.

از آن زمان به بعد، ETH/USD با شتاب ثابت بازگشته است. یک سری از اوج و پایین های محلی کمتر در روزهای گذشته مشاهده شده است که به سطح حمایت/مقاومت اصلی 1500 دلاری باز می گردد.

در حال حاضر، می‌توانیم عملکرد قیمت اتریوم را با توجه به سطح مشاهده کنیم، زیرا روز گذشته پس از یک آزمایش کوتاه، تثبیت شد. در نهایت، اتریوم شروع به حرکت به سمت بالاتر کرد و علامت 1600 دلار را مجددا آزمایش کرد بدون اینکه نشانه‌ای از شکستن بالاتر باشد. در نتیجه، احتمالاً در آخر هفته شاهد کاهش دیگری خواهیم بود، به طوری که 1400 دلار هدف اصلی بعدی خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد یک واکنش سریع افزایش امروز صبح و یک بالاترین قیمت محلی پایین تر در 1600 دلار بودیم. بنابراین، ETH/USD احتمالاً آماده کاهش بیشتر است و از حمایت 1500 دلاری عبور می کند، که راه را برای نزول های بیشتر در آخر هفته باز می کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید.