منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره کاهش می یابد، پشتیبانی 1750 دلار را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره کاهش می یابد، پشتیبانی 1750 دلار را آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا انتظار داریم حمایت 1750 دلاری بازار را در اواخر امروز حفظ کرده و معکوس کند. بنابراین، ETH/USD احتمالاً در اواسط هفته به دنبال یک بالاترین پایین تر دیگر خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره کاهش می یابد، پشتیبانی 1750 دلار را آزمایش می کند
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 6.12 درصد و اتریوم بیش از 8.1 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر نیز با کاهش مشابهی همراه شده‌اند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بیش از 9 درصد سقوط کرد، پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش کرد

ETH/USD در محدوده 1729.41 تا 1911.34 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 42.44 درصد افزایش به 20.3 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 211.89 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 17.48 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH نمی تواند به وضوح از پایین ترین سطح قبلی عبور کند

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم یک مجموعه پایین‌تر در 1725 دلار را ببینیم، با واکنش‌های فوری بالاتر و تثبیت شکل‌گیری، که نشان می‌دهد خرس‌ها خسته شده‌اند، و پس از آن، روندی دوباره دنبال خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره کاهش می یابد، پشتیبانی 1750 دلار را آزمایش می کند
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در هفته گذشته هم به طور واضح پایین و هم بالاترین سطح پایین را ثبت کرده است. بنابراین، ادغام در یک محدوده فزاینده فشرده‌تر شکل گرفته است، به این معنی که در حال حاضر جهت روند مشخصی وجود ندارد.

با این حال، اولین نشانه‌های شکست نزولی را می‌توان با این واقعیت مشاهده کرد که آخرین اوج محلی پایین‌تر به پایین‌تر از 1900 دلار رسید. علاوه بر این، ETH/USD به سرعت بیش از 9 درصد کاهش یافت و به طور خلاصه یک پایین ترین سطح محلی جدید را در 1725 دلار تعیین کرد.

به طور کلی، این بدان معناست که ما می‌توانیم در روزهای آینده شاهد اصلاح سریع باشیم، که طی آن یک بالاترین پایین‌تر دیگر تعیین می‌شود. از آنجا، قیمت اتریوم احتمالاً فشار فروش کافی را خواهد داشت تا در نهایت یک شکست بزرگ دیگر را کاهش دهد، با پشتیبانی 1700 دلاری که هنوز یک سطح کلیدی برای تماشا است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش شدید بیش از 9 درصدی با توجه به حمایت از حدود 1750 دلار بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده معکوس شدن است و به دنبال تنظیم یک بالاترین پایین دیگر برای ادامه تثبیت چند هفته‌ای در محدوده فزاینده‌ای است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در WEYU، MANA و BAX ببینید.