منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره کاهش می یابد، حرکت نزولی به 1214 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره کاهش می یابد، حرکت نزولی به 1214 دلار می رسد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد. خرس ها بار دیگر نمودارهای قیمت را تصاحب کردند و قیمت را از 1224 دلار به سطح 1214 دلار کاهش دادند. همانطور که بازار گسترده تر نزولی است، ETH نیز نزولی است. فشار فروش در آخرین ساعات معاملات قبلی وارد شد که دیروز کل روند را نزولی کرد و تا کنون ادامه دارد. اگرچه قیمت اخیراً در کانال بالای قیمت بوده است، با این حال، اتریوم یک رکورد جدید را مشاهده کرد، اما سکه تحت یک اصلاح قوی قرار دارد و ضرر قابل توجهی است، کاهش بیشتر قیمت نیز در چند ساعت پیش‌بینی می‌شود.

کریپتوکارنسی شتاب صعودی خود را از دست داده و اکنون بیش از 0.39 درصد کاهش یافته است. در چند ساعت اخیر، ETH بین 1206 تا 1224 دلار معامله شده است. با این حال، برای وقوع هر گونه افزایش صعودی، سکه باید از این محدوده قیمتی خارج شود.

نمودار قیمت یک روزه اتریوم/دلار: گاوها با تسلط خرس ها درمانده می مانند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که سطوح قیمت امروز به شدت کاهش یافته است زیرا شکست قیمت امروز نزولی بود و قیمت همچنان به نزول خود ادامه می دهد. جفت ETHUSD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1214 معامله می شود. از آنجایی که سکه یک بار سقوط کرده است، جفت ارز دیجیتال نیز در هفته گذشته زیان 9.49 درصدی را نشان می‌دهد، زیرا در هفت روز گذشته، خرس‌ها بر بازار حکمرانی کرده‌اند و تنها یک روز برتری صعودی مشاهده شده است. حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته 33.115 درصد کاهش داشته و تسلط بر بازار 11.68 درصد را فراهم کرده است.

تصویر 427
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

اندیکاتور MACD از خط سیگنال در ناحیه نزولی عبور کرده و روند نزولی قوی را نشان می دهد. خط MACD در 0.0038 و خط سیگنال در 0.0191 است، که اوایل امروز یک متقاطع نزولی مشاهده شد. اندیکاتور RSI نیز روی 48.07 قرار دارد و اکنون به سمت پایین حرکت می کند که نشان از فروش بیش از حد بازار دارد. میانگین متحرک در حال حاضر روی 1225 درست بالاتر از سطح قیمت فعلی است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: به روز رسانی های اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم کاهش مداوم قیمت را نشان می دهد و امروز هیچ تلاش صعودی قابل توجهی مشاهده نشده است، حتی اگر گاوها در این بین مداخله کردند و سعی کردند سطوح قیمت را برای چند ساعت بالا ببرند، اما به زودی از آنها برتری یافتند. توسط خرس ها قیمت دوباره در حال کاهش است و در چهار ساعت گذشته نیز کاهش یافته است.

تصویر 426
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

نشانگر MACD در نمودار 4 ساعته نیز یک تقاطع نزولی را نشان می دهد زیرا هیستوگرام باریک می شود و خط سیگنال زیر خط MACD قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) اخیرا وارد منطقه کم فروش شده است و منحنی آن در حال حاضر رو به پایین است و امتیاز 48.21 را نشان می دهد. منحنی RSI نشان دهنده فعالیت بالای فروش در بازار و فشار نزولی بزرگی است که بر روند قیمت تاثیر گذاشته است. نشانگر میانگین متحرک نیز سیگنال های نزولی را نشان می دهد و احتمالاً در آینده نزدیک یک تلاقی مرگ تشکیل می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در هفته گذشته در یک روند نزولی معامله شده است و حرکت قیمت امروز نیز حرکت نزولی را دنبال می کند. بازار احتمالاً در کوتاه مدت نزولی باقی خواهد ماند و اگر گاوها تلاش کنند تا مداخله کنند و بازار را تحت کنترل درآورند، می‌توان انتظار یک حرکت صعودی را برای مدتی داشت.