منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره صعودی را رد می کند، به سرعت 1800 دلار را هدف قرار می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره صعودی را رد می کند، به سرعت 1800 دلار را هدف قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا در ساعات گذشته شاهد کاهش شدید قیمت اتریوم بوده‌ایم زیرا امروز صبح به سرعت قیمت اتریوم رد شد. بنابراین، ما انتظار داریم که ETH/USD یک شبه کاهش بیشتری پیدا کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره صعودی را رد می کند، به سرعت 1800 دلار را هدف قرار دهید
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin36

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 1.39 درصد و اتریوم 2.45 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج مشابهی از نزدیک دنبال کردند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بازیابی نمی شود

ETH/USD در محدوده 1823.53 دلار تا 1951.68 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 18.19 درصد افزایش به 19.28 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 223.7 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 20.01 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH 1800 دلار را آزمایش کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد فشار فروش قوی در ساعات گذشته باشیم که نشان می‌دهد یک شبه نزول بیشتری را می‌توان انتظار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره صعودی را رد می کند، به سرعت 1800 دلار را هدف قرار می دهد
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در اوایل این ماه با حرکت صعودی قوی معامله شد، زیرا یک نوسان عمده جدید بالای 2000 دلار قرار گرفت. با این حال، روند صعودی بیشتر دنبال نشد، که نشان می دهد در این هفته شاهد کاهش ثابتی خواهیم بود.

در ابتدا، ETH/USD مجدداً به 1900 دلار رسید، جایی که در اوایل این هفته یکپارچه سازی شکل گرفت. پایین تر را نمی توان تعیین کرد زیرا بهبودی دنبال نشد، زیرا اوایل امروز صعود صعودی رد شد.

در نهایت، با ادامه فشار فروش در طول روز، قیمت اتریوم حتی کمتر از آن واکنش نشان داد. با این حال، حمایت بعدی در 1800 دلار امکان پذیر نیست، به احتمال زیاد به این معنی است که آزمایش های بعدی روند نزولی یک شبه دنبال خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد رد صعود و حرکت سریع به سمت حمایت بعدی 1800 دلار بودیم. بنابراین، ETH/USD باید قبل از اینکه موج قوی دیگری در اواخر هفته مشاهده شود، نزولی بیشتری را آزمایش کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.