منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره به سرعت پشتیبانی 1300 دلاری را رد می کند، آماده است که به سمت بالاتر حرکت کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره به سرعت پشتیبانی 1300 دلاری را رد می کند، آماده است که به سمت بالاتر حرکت کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما شاهد یک آزمایش سریع دیگر از حمایت 1300 دلاری بودیم که در ساعات گذشته واکنش بالاتری داشت. بنابراین، ETH/USD آماده ادامه روند صعودی است و به دنبال ایجاد موج قوی دیگری در اواخر هفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره به سرعت پشتیبانی 1300 دلاری را رد می کند، آماده است که به سمت بالاتر حرکت کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.66 درصد و اتریوم 0.9 درصد از دست دادند. در همین حال، بقیه بازار از نزدیک دنبال می شود.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم بازیابی نمی شود

ETH/USD در محدوده 1300.00 دلار تا 1335.66 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 29.24 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 7.35 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 161 میلیارد دلار معامله شده است که منجر به تسلط بر بازار 17.18 شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد ETH همچنان بالاتر باشد؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم یک واکنش واضح را بالاتر ببینیم، که نشان می‌دهد فشار صعودی بیشتر در طول شب ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره به سرعت پشتیبانی 1300 دلاری را رد می کند، آماده است که به سمت بالاتر حرکت کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم از بالاترین سطح محلی 1380 دلار در روزهای گذشته بازنگشته است. پس از کاهش اولیه به 1330 دلار، روند نزولی بیشتری در آخر هفته دنبال شد که منجر به حمایت 1300 دلاری شد.

از آنجا، ETH/USD تلاش کرد تا بازیابی شود. با این حال، صعود بیشتر به سرعت یک شبه تا امروز رد شد و ETH را به آزمایش مجدد پشتیبانی قبلی سوق داد.

قیمت اتریوم نتوانست یک بار دیگر از حمایت 1300 دلاری عبور کند زیرا بلافاصله پس از آن یک واکنش سریع افزایش یافت. از آن زمان، ETH/USD با شتاب پایین معامله می‌شود و احتمالاً یک شبه برای یک رالی بسیار مهم‌تر آماده می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز صعودی است زیرا ما یک بار دیگر شاهد واکنش واضح حمایت 1300 دلاری بودیم که نشان می دهد یک برگشت دو برابری شکل گرفته است. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD یک شبه شروع به افزایش قیمت کند و احتمالاً در روزهای آینده به مرز 1350 دلار برسد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.