منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره بالا می رود، مقاومت در 1100 دلار پیدا می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره بالا می رود، مقاومت در 1100 دلار پیدا می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد یک جهش سریع به مقاومت قبلی 1100 دلاری و شکست در حرکت بالاتر بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا در 24 ساعت آینده معکوس شود و به سمت پایین‌تر برود، با نزدیک‌ترین پشتیبانی در پشتیبانی قبلی 1050 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره بالا می رود، مقاومت در 1100 دلار پیدا می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با حرکت صعودی معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 3.26 درصد و اتریوم 4.17 درصد رشد کردند. در همین حال، Avalanche (AVAX) و Tron (TRX) حتی بیشتر پیشرفت کردند و بهترین عملکردهای روز هستند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم نمی تواند به پایین تر ادامه دهد

ETH/USD در محدوده 1044.01 تا 1106.25 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات جزئی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 16.77 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 10.2 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که کل ارزش بازار حدود 134 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 15 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده بازگشت کمتر است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکست از مرز 1100 دلار باشیم که احتمالاً منجر به کاهش قیمت در اواخر امروز می‌شود. از آنجا، ETH/USD باید به دنبال عبور از نوسان قبلی 1000 دلاری باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH دوباره بالا می رود، مقاومت در 1100 دلار پیدا می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در پایان هفته گذشته به سمت تثبیت حرکت کرده است، زیرا هم اوج های محلی پایین تر و هم پایین ترین سطح محلی بالاتر قرار گرفته اند. در نهایت، ETH/USD در محدوده بسیار باریکی بالاتر از حمایت قبلی 1050 دلار معامله شد که نشان می‌دهد به زودی یک شکست برای هر دو طرف خواهد بود.

با توجه به کاهش شدید قبلی، انتظار می‌رفت که اتریوم کمتر شود و به دنبال هدف قرار دادن مرز 1000 دلار باشد. با این حال، حرکت نزولی یک شبه دنبال نشد، زیرا امروز صبح یک جهش بالاتر مشاهده شد.

مقاومت قبلی در 1100 دلار به سرعت مورد آزمایش مجدد قرار گرفت، بدون افزایش بیشتر. بنابراین، ما انتظار داریم که تا پایان روز یک معکوس رخ دهد. احتمالاً پشتیبانی قبلی با قیمت 1050 دلار مجدداً آزمایش خواهد شد و در صورت شکست، قیمت اتریوم نسبت به پایین‌ترین نرخ نوسان قبلی 1000 دلاری در هفته اخیر، کاهش بسیار بیشتری خواهد داشت.

از طرف دیگر، ETH/USD می‌تواند در صورت صعود بیشتر، شاهد اصلاح بیشتر باشد. هدف بعدی صعودی باید مقاومت 1175 دلاری باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا ما شاهد صعود به 1100 دلار بودیم که در آن مقاومت دوباره پیدا شد. به احتمال زیاد ETH/USD بالاتر نخواهد رفت و به دنبال بازگشت به منطقه ادغام قبلی است. از آنجا، اگر حرکت نزولی قوی دنبال شود، علامت 1050 دلار می تواند شکسته شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، مقالات ما در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review را ببینید.