منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH تلاش می کند $ 3300 را شکست دهد ، $ 3600 بعدی را هدف قرار می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH تلاش می کند $ 3300 را شکست دهد ، $ 3600 بعدی را هدف قرار می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است.
  • اتریوم یک شبه تجمع کرد.
  • ETH/USD آماده شکستن 3300 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است زیرا گاوها قیمت بازار را در یک شبه به مقاومت 3،300 دلاری بازگرداند ، جایی که گاوها تلاش می کنند یک شکست دیگر را تجربه کنند. با توجه به اینکه دیروز پایین ترین سطح جدید تعیین شد ، ما انتظار داریم که ارزش ETH/USD بالاخره افزایش یابد و در نهایت در اواخر این هفته به بالاترین سطح خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH تلاش می کند $ 3300 را خراب کند ، $ 3600 بعدی را هدف قرار می دهد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با شتاب صعودی معامله شد. بیت کوین تقریباً 3 درصد و اتریوم 3.23 درصد رشد کرده است. Binance Coin (BNB) با 9 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم در پایین ترین سطح خود قرار گرفت و دوباره به 3300 دلار رسید

ETH/USD در محدوده 3،142.01 دلار – 3،362.83 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات در کل 19.87 میلیارد دلار است که نسبت به دیروز 26.63 درصد افزایش یافته است. در همین حال ، کل ارزش بازار در حدود 392 میلیارد دلار است که منجر به تسلط بر بازار 18.13 درصد می شود.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: آیا ETH امروز 3300 دلار خواهد شکست؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت اتریوم را در تلاش برای شکستن مقاومت 3،300 دلاری دوباره پس از افزایش یک شبه ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: ETH تلاش می کند $ 3300 را خراب کند ، $ 3600 بعدی را هدف قرار می دهد؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم بیش از 90 درصد در ماه گذشته پس از تعیین پایین ترین سطح نوسان در حدود 1725 دلار افزایش یافته است. سرانجام مقاومت در ابتدای این ماه زیر مرز 3300 دلار یافت شد ، ETH/USD آن را چندین بار آزمایش کرد.

این امر منجر به تجمیع بیش از یک هفته شد و علامت 2950 دلار مجدداً به عنوان پشتیبانی مورد آزمایش مجدد قرار گرفت. گاوها در تعطیلات آخر هفته ETH را به مرز 3300 دلار رساندند و قیمت پایین دیگری نیز در اواخر روز گذشته ثبت شد که نشان می دهد گاوها در حال آماده شدن برای بالا بردن مقاومت هستند.

این اقدام قیمت اتریوم امروز منجر به حرکت کوتاهی به بالای 3300 دلار شد ، در حالی که گاوها در حال حاضر اوج های جدیدی را آزمایش می کنند. به طور کلی ، ETH/USD باید امروز همچنان بالاتر روند و سرانجام به بالاترین سطح خود برسد ، که منجر به صعود بیشتر در اواخر این هفته می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است زیرا بازار یک شبه پس از آنکه دیروز به پایین ترین سطح خود از مرز 3100 دلار رسید ، صعود کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم که ETH/USD در ادامه روند صعودی امروز ادامه یابد و از مرز 3300 دلار عبور کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.